Deadpool 3 na pierwszym zwiastunie. Oficjalny tytuł ujawniony i spore niespodzianki

Radosław Krajewski
2024/02/12 00:35
2
0

Studio udostępniło pierwszy zwiastun oczekiwanej trzeciej części Deadpoola. Poznaliśmy oficjalny tytuł filmu.

Deadpool 3 to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Będzie to jedyna tegoroczna kinowa premiera Marvela, która według plotek, ma stanowić istotną część dalszego rozwoju uniwersum. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami studio zaprezentowało pierwszy zwiastun Deadpoola 3 przy okazji finału Super Bowl. Materiał ujawnia oficjalny tytuł filmu, który brzmi Deadpool & Wolverine, a także ujawnia tajemniczą rolę Matthew Macfadyena i kilka żartów rzuconych w stronę Disneya oraz samego Marvela. Nie zabrakło także powrotu jednej z postaci z X-Menów, a konkretniej Pyro, w którego w dwóch filmach z serii wcielał się Aaron Stanford. Trailer trzeciej części Deadpoola zobaczycie poniżej.

Deadpool 3 na pierwszym zwiastunie. Oficjalny tytuł ujawniony i spore niespodzianki

Wade Wilson pakuje się w kolejne kłopoty, wyruszając w podróż między wymiarami, aby połączyć siły z Wolverinem. Choć Logan początkowo jest niechętny do współpracy, w końcu Deadpool przekonuje go do wspólnej walki ze złem, które zagraża całemu multiwersum.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, twórca Nocy w muzeum, Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni, Jennifer Garner, Shioli Kutsuna, Rob Delaney i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool & Wolverine zadebiutuje w kinach już 26 lipca 2024 roku.

Deadpool & Wolverine – pierwszy zwiastun

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
12/02/2024 09:29

To trochę przykre że tyle nadziei spoczywa na filmie który jest w sumie poboczną historią... no ale do tego mózgi w MCU doprowadziły. O ile w Disneyu nie nastąpi wstrząs typu wykup przez Elona Muska, to niewielie się zmieni.

Headbangerr
Gramowicz
12/02/2024 05:16

Prawdopodobnie ostatni film MCU wart obejrzenia.