Giancarlo Esposito w Kapitanie Ameryce 4. Pierwsze zdjęcia aktora w tajemniczej roli

Radosław Krajewski
2024/06/03 11:10
0
0

W dokrętkach do Kapitana Ameryki 4 dodano nową postać, w którą wciela się aktor znany z Breaking Bad.

Jakiś czas temu Giancarlo Esposito potwierdził, że dołączył do uniwersum Marvela. Przez ten czas pojawiało się sporo plotek, ale żadna nie podała wprost, w kogo wcieli się aktor znany z takich seriali, jak Breaking Bad, The Mandalorian, czy ostatnio Dżentelmeni. Esposito zadebiutuje wraz z odgrywaną przez siebie postacią w Kapitanie Ameryce 4, co potwierdza wyciek pierwszego zdjęcia aktora w pełnym kostiumie.

Giancarlo Esposito w Kapitanie Ameryce 4. Pierwsze zdjęcia aktora w tajemniczej roli

Kapitan Ameryka 4 – Giancarlo Esposito na planie filmu. Kogo gra?

Jak możemy zobaczyć na poniższym zdjęciu, Giancarlo Esposito wziął udział w dokrętkach do filmu Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat. Dokrętki te mają potrwać kilka tygodni, obejmując nowe sceny akcji oraz fabularne zmiany. W pierwotnej wersji filmu postać Esposito nie istniała, ale teraz aktor ma zaliczyć niewielki występ gościnny, który w przyszłości może rozwinąć się w istotną rolę w jednym z nadchodzących seriali Marvela.

Chociaż Esposito na zdjęciach wygląda jak podstarzały Blade, jedno ze źródeł sugeruje, że może grać Jacoba, młodszego brata Nicka Fury’ego. Jacob, znany jako Scorpio i Kraken, jest liderem grupy terrorystycznej i znanym kryminalistą. Po śmierci rodziców, Jacob musiał walczyć o przetrwanie na ulicach Hell’s Kitchen.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Julius Onah, twórca Paradoksu Cloverfield i Luce. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (Kapitan Ameryka), Danny Ramirez (Falcon), Harrison Ford (Thaddeus Ross), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Shira Hass (Sabra), Liv Tyler (Betty Ross) oraz Xosha Roquemore.

Przypomnijmy, że premiera Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat została wyznaczona na 14 lutego 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!