Kapitan Ameryka 4 z wysypem zdjęć. Nowa antagonistka i nawiązanie do Strażników Galaktyki

Radosław Krajewski
2024/06/04 16:00
5
0

Pojawiło się sporo nowych zdjęć z Kapitana Ameryki 4, które ujawniają wygląd jednej z antagonistek, a także zaskakujące powiązanie filmu ze Strażnikami Galaktyki.

Niedawno rozpoczęły się prace nad dokrętkami do Kapitana Ameryki 4. Jedną z nowych postaci będzie antagonista grany przez Giancarlo Esposito, który może wcielić się w brata Nicka Fury’ego, granego przez Samuela L. Jacksona. Przynajmniej na to wskazuje kostium postaci, który możemy zobaczyć na zdjęciu. Plan dokrętek do filmu Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat nie jest najlepiej chroniony i właśnie pojawiły się kolejne fotografie, które prezentują tytułowego bohatera.

Kapitan Ameryka 4 z wysypem zdjęć. Nowa antagonistka i nawiązanie do Strażników Galaktyki
Foto: JustJared

Kapitan Ameryka 4 – nowe zdjęcia, prezentacja antagonistki i nawiązanie do Strażników Galaktyki

Na poniższych zdjęciach możemy zobaczyć, jak prezentuje się Anthony Mackie w nowym kostiumie swojego superbohatera. Aktor w kręconej scenie występuje bez swojej tarczy.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Pojawiło się także pierwsze zdjęcie potwierdzające, że w filmie nie zabraknie członków grupy superzłoczyńców znanych jako Serpent Society. Do ekipy należy Diamondback, w którą wciela się Rosa Salazar. Na poniższej fotografii możemy zobaczyć charakterystyczne włosy tej antagonistki, z którą Kapitan Ameryka i jego drużyna będą musieli się zmierzyć.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Z kolei na Instagramie pojawiły się zdjęcia z planu Kapitana Ameryki 4, które przedstawiają stwory znane ze Strażników Galaktyki. Te małe gryzonie są popularną przekąską w niektórych zakątkach kosmosu w uniwersum Marvela. Nie wiadomo jednak, jaki jest cel pojawienia się Orlonich w filmie o Samie Wilsonie. Jedna z teorii głosi, że widoczne na fotografiach stworzenia jedynie przypominają kosmiczne stworki i w rzeczywistości to jakiegoś rodzaju mutanty napromieniowane gamma przez doktora Samuela Sternsa, antagonisty znanego jako The Leader.

Reżyserem filmu jest Julius Onah, twórca Paradoksu Cloverfield i Luce. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (Kapitan Ameryka), Danny Ramirez (Falcon), Harrison Ford (Thaddeus Ross), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Shira Hass (Sabra), Liv Tyler (Betty Ross), Rosa Salaraz (Diamondback) oraz Xosha Roquemore i Giancarlo Esposito.

Przypomnijmy, że premiera Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat została wyznaczona na 14 lutego 2025 roku.

Komentarze
5
Bruce_666
Gramowicz
04/06/2024 21:47
dariuszp napisał:

Jak na razie filmy z tej serii były OK.

To chyba jesteś jednym z niewielu, którym 4 i 5 faza się podobają. Ja czekam jedynie na 3 filmy: Dr. Strange, Shang-Chi i pajączek ( może w końcu wprowadzą prawdziwą MJ).

dariuszp
Gramowicz
04/06/2024 19:34
Bruce_666 napisał:

Dokrętki, nawiązania tu i tam. Szykuje się gniot pokroju Marvels.

Jak na razie filmy z tej serii były OK. Ale fakt że Disney ostatnio ciągle gnioty wydaje więc możliwe że po prostu im się dobra passa skończyła. 

Ja tylko mam nadzieję że Anthony Macckie wypadnie lepiej jak w serialu. Ten monolog na końcu był fatalny. Ale raczej winię kiepski scenariusz. Aktora bardzo lubię. Jeden z normalnych ludzi w Hollywood.

Headbangerr
Gramowicz
04/06/2024 19:31

W tym momencie to już chyba nawet Anthony Mackie wie, w jakim g*wnie bierze udział i jak śmiesznie w tym stroju wygląda.
Trwa Wczytywanie