Kaedwen grywalną frakcją w Civilization 6. Strategia otrzymała wiedźmiński mod

Mikołaj Ciesielski
2022/05/11 13:35

Twórca modyfikacji planuje wzbogacić produkcję Firaxis Games o kolejne frakcje ze świata Wiedźmina.

Kaedwen grywalną frakcją w Civilization 6. Strategia otrzymała wiedźmiński mod

Czy są z nami miłośnicy Wiedźmina i fani gry Civilization 6? Jeśli tak, to mamy dla Was interesującą wiadomość. Produkcja studia Firaxis Games doczekała się modyfikacji, dzięki której do grona grywalnych frakcji dołącza Kaedwen, na którego czele stoi oczywiście sam król Henselt. Mod znajdziecie na Steam pod tym adresem, ale warto podkreślić, że projekt dostępny jest wyłącznie w językach angielskim oraz włoskim.

Należy także zaznaczyć, że to nie koniec wiedźmińskich modyfikacji do gry Civilization 6. W steamowym warsztacie produkcji pojawiła się bowiem kolekcja The World of the Witcher, a autor moda wprowadzającego do gry Kaedwen zapowiada, że w przyszłości zamierza wzbogacić popularną strategię o kolejne frakcje znane ze świata Wiedźmina. Fani uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego i miłośnicy gry Firaxis Games powinni więc uważnie śledzić projekty udostępniane we wspomnianej kolekcji.

Na koniec przypomnijmy, że Civilization 6 zadebiutowało na rynku w październiku 2016 roku na komputerach osobistych. Produkcja studia Firaxis Games dostępna jest również na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, a także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: To może być najlepsza Cywilizacja. Recenzja Sid Meier's Civilization VI.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!