Jurassic World Dominion z dinozaurem inspirowanym Jokerem. Reżyser zdradził szczegóły

Radosław Krajewski
2022/04/11 19:00
0
0

Nawet seria o prehistorycznych stworzeniach chce mieć własną wersję Jokera.

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od premiery trzeciej części Jurassic World. Produkcja ostatnio doczekała się dwóch nowych zdjęć z filmu, a na jednym z nich zaprezentowano nowego dinozaura. Giganotosaurus sprawi głównym bohaterom wiele problemów, a wszystko dlatego, że został zainspirowany popularnym złoczyńcą DC Comics. Reżyser Colin Trevorrow w niedawnym wywiadzie wytłumaczył, że przy tworzeni wielkiego dinozaura inspirował się Jokerem.

Jurassic World Dominion z dinozaurem inspirowanym Jokerem. Reżyser zdradził szczegóły

Chciałem czegoś, co przypominałoby Jokera. Chcę tylko patrzeć, jak świat płonie.

Reżyser dodał, że Giganotosaurus pochodzi z BioSyn Valley, czyli firmy, która ukradła embriony dinozaurów od InGen w oryginalnym filmie. Korporacja odegra ważną rolę w Jurassic World Dominion. Trevorrow ujawnił, że BioSyn otrzymało kontrakt na przechowywanie dinozaurów schwytanych na całym świecie przez rządy różnych krajów. Okłamują opinię publiczną, że jest to placówka badawcza, ale w rzeczywistości wykorzystują prehistoryczne stworzenia do własnych celów.

GramTV przedstawia:

W obsadzie powrócą: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Justice Smith, Daniella Pineda, Franklin Webb, Zia Rodriguez, Jake Johnson, Omar Sy i Barry Sembene. W nowe postacie wcielą się: Scott Haze, Dichen Lachman, DeWanda Wise oraz Mamoudou Athie. Pojawią się również bohaterowie z klasycznych części serii, grani przez Sama Neilla, Laurę Dern i Jeffa Goldbluma.

Jurassic World Dominion zadebiutuje w polskich kinach 10 czerwca 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!