Jurassic World Dominion na nowym zwiastunie. Dzieje się dużo

DK
2022/04/28 18:30

Po internecie hula drugi zwiastun kolejnej odsłony filmowego cyklu Jurassic World.

Zgodnie z aktualnymi ustaleniami, trzecia część nowej trylogii Park Jurajski trafi do kin 10 czerwca. W lutym film otrzymał pierwszy oficjalny zwiastun. Teraz Universal Pictures ponownie przypomina o premierze Jurassic World Dominion, publikując drugi trailer.

Jurassic World Dominion na nowym zwiastunie. Dzieje się dużo

Akcja filmu będzie rozgrywać się cztery lata po zakończeniu wydarzeń z części Upadłe królestwo. Dinozaury wydostały się na wolność i próbują koegzystować z ludźmi. Jak im to wychodzi, widać na trailerze. Nagranie skupia się na akcji – gadziny gonią ludzi i walczą z nimi, a także połykają ich w całości.

Reżyserem filmu i autorem scenariusza jest Colin Trevorrow. Na ekranie zobaczymy ponownie takich aktorów, jak Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Justice Smith i Daniella Pineda. Natomiast nowi członkowie obsady to między innymi Scott Haze, Dichen Lachman oraz Mamoudou Athie.

GramTV przedstawia:

Już od pewnego czasu wiadomo, że Jurassic World Dominion będzie najdłuższym filmem w seriima on trwać aż 2 godziny i 26 minut. Do tej pory rekordzistą pod tym względem była druga część oryginalnej trylogii, czyli Zaginiony Świat: Jurassic Park. Na ten film trzeba sobie zarezerwować 2 godziny i 9 minut.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!