John Romero wspiera Ukrainę. Do Doom 2 trafi nowy poziom

Smolak
2022/03/03 07:15
0
0

John Romero stworzył zupełnie nowy poziom do Doom 2. Dochód z zakupu dodatku przeznaczony zostanie na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Serce rośnie, gdy widzi się starania całego świata, mające na celu pomóc ofiarom wojny w Ukrainie. Swoją cegiełkę dołożył John Romero, współtwórca takich gier jak Wolfenstein 3D, Doom czy Quake. Amerykański deweloper stworzył specjalny poziom do jednego ze swoich hitów. Mowa tutaj o Doom 2 - produkcji, która zadebiutowała na rynku w 1994 roku. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom. Społeczność zebrana wokół tytułu jest silna, a hit ma rzeszę fanów na całym świecie.

John Romero wspiera Ukrainę. Do Doom 2 trafi nowy poziomDodatek zatytułowany One Humanity jest już dostępny i możecie go nabyć za 5 euro. Całość funduszy zdobytych ze sprzedaży trafi w ręce potrzebujących. Jeśli chcecie pomóc, a do tego macie ochotę na sentymentalną przygodę w stylu retro, to odsyłamy Was do strony projektu.

Dróg do pomocy ofiarom rosyjskiej agresji jest wiele. Warto zapoznać się z przygotowaną przez nas listą oficjalnych i sprawdzonych zbiórek. W serwisie siepomaga.pl ruszyła też oficjalna zbiórka pod hasłem „Polscy gracze dla Ukrainy”. Akcję wspierają polskie serwisy internetowe, oprócz Gram.pl, na liście znajdziemy GRYOnline, PPE, Polski Gamedev, CD-Action, Eurogamer, Filmweb, Komputer Świat oraz Polygamię, a także polskich youtuberów (Remigiusz Maciaszek, Rojson, Szymon Hed Liebert, Tomek quaz Drabik, tvgry).

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!