John Cena powraca na ring. Słynny wrestler zawiesza na jakiś czas karierę aktorską

Krzysztof Żołyński
2024/04/10 21:00
0
0

Johna Cenę kojarzy się dzisiaj za sprawą aktorskich popisów, ale faktem jest, że podobnie jak Dwayne „The Rock” Johnson zaczynał karierę jako zapaśnik. Teraz chce powrotu na ring.

John Cena znakomicie zapisał się w historii WWE, gdzie dzięki doskonałemu przygotowaniu i charyzmie, wywalczył sobie drogę na szczyt. Jednak od 2015 roku spędzał niemal cały czas w Hollywood, stając się gwiazdą kina akcji i próbując sił w widowiskach komediowych.

John Cena powraca na ring. Słynny wrestler zawiesza na jakiś czas karierę aktorską

John Cena wraca na ring WWE

Wygląda jednak na to, że ciągnie wilka do lasu, a może wiek zawodnika i aktora zaczyna sygnalizować, że to już ostatni dzwonek na powrót. W każdym razie Cena pojawił się na Wrestlemanii w ubiegły weekend i najwyraźniej przypomniało mu to, dlaczego tak bardzo kocha ten sport. Już następnego dnia pojawił się w Pat McAfee Show i ogłosił swój powrót.

Wczytywanie ramki mediów.

Trzymam kciuki, nogi i serce, że może – może tylko może – uda mi się powiedzieć światu Hollywood, aby na chwilę nacisnął hamulce i wrócił do rodziny na ostatni bieg. Mam nadzieję, próbuję, zobaczymy, co się stanie.

GramTV przedstawia:

Zdjęcia do Peacemakera zostały zakończone, a więc może to być ostatni raz, kiedy zobaczymy Johna Cenę na ekranie (przynajmniej w najbliższym czasie), bo trudno sobie wyobrazić sytuację, żeby szefowie WWE mieli coś przeciwko powrotowi gwiazdora.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!