Jeszcze więcej X-Menów w Deadpoolu 3. Których mutantów zobaczymy w filmie?

Radosław Krajewski
2023/05/30 12:00
0
0

Fani na te powroty czekali od dawna.

Ruszają prace na planie Deadpoola 3, w którym powróci wielu aktorów z poprzednich części. Jak już wiemy od dłuższego czasu, w nowych przygodach Pyskaty Najemnik spotka na swej drodze Wolverine’a granego przez Hugh Jackmana. Okazuje się, że nie będzie to jedyny X-Men z oryginalnej trylogii, który powróci w nadchodzącej produkcji Marvela.

Jeszcze więcej X-Menów w Deadpoolu 3. Których mutantów zobaczymy w filmie?

Deadpool 3 – popularni X-Meni wrócą

Jak podał scooper znany jako CanWeGetSomeToast, w Deadpoolu 3 do swoich postaci powrócą Halle Berry (Storm), Famke Janssen (Jean Grey) i James Marsden (Cyclops). Niestety nie znamy żadnych szczegółów ich ról, ale nie powinniśmy spodziewać się niczego więcej, poza gościnnymi występami. Może jednak twórcy zaskoczą i zobaczymy wspomnianą trójkę na ekranie o wiele dłużej.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Deadpoola 3 jest Shawn Levy. Scenariusz napisali Rhett Reese i Paul Wernick, autorzy skryptów do poprzednich części. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool 3 zadebiutuje w kinach 6 września 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!