Jedna z odsłon Assassin's Creed za darmo w sklepie Ubisoft. Trzeba się pośpieszyć

Radosław Krajewski
2023/11/27 14:30
0
0

Świetny prezent od Ubisoftu czeka już do odbioru.

Ubisoft rozdaje za darmo jedną z części Assassin's Creed. W ramach Black Week i zbliżających się świąt w sklepie francuskiego dewelopera możecie odebrać bez żadnych opłat nowy prezent. Tym razem do zdobycia jest Assassin's Creed Syndicate, czyli dziewiąta pełnoprawna odsłona popularnej serii. Okazja trwa tylko przez niecałe dwa tygodnie, więc warto się pośpieszyć. Gra dostępna jest za darmo wyłącznie w wersji na komputery osobiste.

Jedna z odsłon Assassin's Creed za darmo w sklepie Ubisoft. Trzeba się pośpieszyć

Assassin's Creed Syndicate zadebiutowało na rynku w 2015 roku. W tej części Ubisoft zabrał nas do wiktoriańskiego Londynu, a dokładniej do 1868 roku, gdzie poznaliśmy rodzeństwo Jacoba i Evie Frye. Zadaniem gracza jest wzniecenie robotniczego powstania przeciwko przemysłowcom, nad którymi stoi Zakon Templariuszy, którzy wyzyskują najbiedniejszych mieszkańców. W Assassin’s Creed Syndicate zwiedzimy cały Londyn tamtego okresu, od Westminster po Whitechapel, a także będziemy mieli okazję spotykać znane postacie historyczne, w tym Darwina, Dickensa, a nawet królową Wiktorię. Jedną z największych nowości w grze jest linka z hakiem, która usprawnia podróżowanie po otwartym świecie.

Assassin's Creed: Syndicate za darmo w Ubisoft Store

Jeżeli jesteście zainteresowani odebraniem darmowego Assassin's Creed Syndicate na PC, to udajcie się pod ten adres i postępujcie zgodnie z instrukcją wyświetloną na ekranie. Prezent możecie odebrać tylko do 6 grudnia do godziny 14:00 czasu polskiego. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!