Jeden z najlepszych seriali Apple TV+ powróci. Popularne sci-fi będzie kontynuowane

Radosław Krajewski
2023/12/06 11:00
1
0

Platforma zamówiła kolejny sezon.

Apple TV+ przedłużyło na trzeci sezon serial Fundacja, czyli ekranizację znanej serii powieści autorstwa Isaaca Asimova. Platforma długo kazała czekać na decyzję dotyczącą zamówienia kolejnej serii. Drugi sezon zakończył się jeszcze w połowie września i od tego czasu fani nie wiedzieli, czy Fundacja powróci. Na szczęście serial z Jaredem Harrisem i Lee Pacem będzie kontynuowany.

Jeden z najlepszych seriali Apple TV+ powróci. Popularne sci-fi będzie kontynuowane

Fundacja – powstanie trzeci sezon

Jestem podekscytowany, że Apple dało nam możliwość kontynuowania kroniki pionierskiej galaktycznej sagi Asimova. Tym razem stawka dla Fundacji i Imprium jest jeszcze wyższa, ponieważ Mule zajmuje centralne miejsce wraz z ulubieńcami fanów Baytą, Toranem, Eblingiem i Magnifico Giganticusem – powiedział showrunner i producent wykonawczy David S. Goyer.

GramTV przedstawia:

Oprócz Pace'a i Harrisa w serialu występują: Lou Llobell, Leah Harvey, Laura Birn, Cassian Bilton, Terrence Mann, Isabella Laughland, Kulvinder Ghir, Ella-Rae Smith, Holt McCallany, Rachel House, Nimrat Kaur, Ben Daniels i Dimitri Leonidas.

Prace na planie trzeciego sezonu Fundacji rozpoczną się w przyszłym roku. Na razie data premiery na Apple TV+ nie jest znana.

Komentarze
1
jakubcjusz
Gramowicz
06/12/2023 12:49

Osobiście bardziej czekam na drugi sezon Silosu, ale i kontynuacją Fundacji nie pogardzę.