Jeden z graczy CS:GO zaspał na mecz. Zespół Polaka wygrał spotkanie walkowerem

Mikołaj Ciesielski
2021/10/07 15:50
0
0

Niecodzienna sytuacja w spotkaniu Triumph z Evil Geniuses w ramach IEM Fall.

Jeden z graczy CS:GO zaspał na mecz. Zespół Polaka wygrał spotkanie walkowerem

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas turnieju IEM Fall w Counter Strike: Global Offensive.
W fazie grupowej dywizji północnoamerykańskiej mierzyć ze sobą miały się Triumph oraz Evil Geniuses. Barw drugiej z wymienionych drużyn broni polski zawodnik – Michał „MICHU” Müller. Spotkanie zakończyło się jednak walkowerem na korzyść drużyny Polaka, ponieważ jeden z oponentów… zaspał na mecz.

Winowajcą okazał się Jack „xCeeD” Holiman, a o całym zajściu jako pierwszy poinformował za pośrednictwem Twittera Danny „cxzi” Strzelczyk – in-game leader w Triumph. Co ciekawe, Holiman broni barw wspomnianej drużyny dopiero od miesiąca. Warto również dodać, że oddanie meczu znacznie utrudniło zespołowi awans do play-offów. Niewykluczone więc, że w wyniku opisanej pomyłki Triump zakończy zmagania w IEM Fall na fazie grupowej.

Na koniec warto wspomnieć, że turniej, w ramach którego spotkać miały się ze sobą zespoły Triumph oraz Evil Geniuses, poprzedza najważniejsze e-sportowe wydarzenie w CS:GO w tym roku, czyli PGL Major Stockholm 2021, a od wyniku osiągniętego w IEM Fall może zależeć czy dany zespół wybierze się na Majora. Stawka jest więc bardzo duża, ale jak widać, nawet podczas zmagań na tak wysokim poziomie dochodzi do dość niecodziennych sytuacji.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!