Jakie były przyczyny śmierci Lance’a Reddicka? Rodzina nie zgadza się z aktem zgonu

Radosław Krajewski
2023/04/07 10:50
1
0

Rodzina aktora uważa, że przyczyny śmierci podane przez koronera są błędne.

W połowie marca amerykańskie media poinformowały o nagłej śmierci Lance’a Reddicka. Aktor znany z roli konsjerża Charona z Johna Wicka 4, nie pojawił się na premierze filmu, co zrodziło najróżniejsze spekulacje. Po kilku tygodniach pojawił się akt zgonu, z którego wynika, że śmierć Reddicka była wynikiem choroby serca. Akor zmarł z powodu choroby niedokrwienną serca i miażdżycową chorobę wieńcową.

Jakie były przyczyny śmierci Lance’a Reddicka? Rodzina nie zgadza się z aktem zgonu

Przyczyny śmierci Lance’a Reddicka

Z wnioskami koronera nie zgadza się rodzina Lance’a Reddicka. Adwokat reprezentujący rodzinę twierdzi, że podczas sekcji zwłok przyczyna śmierci nie została udowodniona i jest niezgodna z przyzwyczajeniami oraz sprawnością fizyczną aktora. Adwokat James Hornstein powiedział, że Reddick był „najbardziej sprawną fizycznie osobą, jaką kiedykolwiek znał”. Przyznał również, że aktor codziennie ćwiczył w swojej domowej siłowni, wykonując intensywne ćwiczenia cardio i utrzymując ścisłą dietę. Reddick miał również wymagać klauzuli w kontraktach, które gwarantowały mu dostęp do siłowni.

Informacje widniejące na akcie zgonu są całkowicie niezgodne z jego stylem życia. W imieniu [żony Lance'a] Stephanie Reddick, informacje zawarte w akcie zgonu nie zostały potwierdzone i są niezgodne z faktami znanymi rodzinie – przekazał Hornstein.

GramTV przedstawia:

W tej chwili nie wiadomo, czy rodzina aktora zamierza podjąć jakieś kroki prawne w sprawie aktu zgonu.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
07/04/2023 14:28

"​z powodu choroby niedokrwienną serca i miażdżycową chorobę wieńcową."jak przeklejacie od innych to chociaż formę zmieniajcie ;)