Lance Reddick nie żyje. Zmarła gwiazda Johna Wicka i Prawa ulicy (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2023/03/17 20:10

Pozostawił po sobie wiele pamiętnych ról.

Serwis TMZ poinformował, że Lance Reddick nie żyje. Ciało aktora zostało znalezione w jego domu w Studio City w piątek rano o 9:30 czasu pacyficznego. Przyczyna śmierci nie została jeszcze podana, ale według źródeł TMZ Reddick zmarł z przyczyn naturalnych. Aktor miał 60 lat.

Lance Reddick nie żyje. Zmarła gwiazda Johna Wicka i Prawa ulicy (Aktualizacja)

Lance Reddick zmarł w wieku 60 lat

Lance Reddick obecnie promował swój najnowszy film – John Wick 4. Aktor w ostatnim czasie udzielił wielu wywiadów, a kolejne miał zaplanowane na przyszły tydzień. Gwiazdor nie wziął jednak udziału w premierze czwartej części Johna Wicka, spędzając ten czas w domu ze swoimi psami.

Reddick związany był z aktorstwem od lat 90., kiedy rozpoczął swoją karierę serialem Więzienie Oz. Dużą popularność przyniósł mu występ w Godzilli z 1998 roku. Aktor znany jest głównie z ról Cedrica Danielsa z serialu Prawo ulicy, a także Charona z Johna Wicka. W ostatnim czasie mogliśmy oglądać go również w Pewnej nocy w Miami.., serialu Bosch, Godzilla vs. Kong i Resident Evil: Remedium. Aktora zobaczymy również w spin-offie Johna Wicka – Ballerinie – która zadebiutuje w przyszłym roku. Wziął znany jest również z gier Horizon: Zero Dawn, Horizon: Forbidden West, Destiny 2 i Payday 2.

Aktualizacja: Reżyser Chad Stahelski i Keanu Reeves wydali wspólne oświadczenie, w którym pożegnali zmarłego Lance’a Reddicka.

Jesteśmy głęboko zasmuceni i załamani stratą naszego ukochanego przyjaciela Lance'a Reddicka. Był wytrawnym profesjonalistą, a praca z nim była przyjemnością. Nasza miłość i modlitwy są z jego żoną Stephanie, jego dziećmi, rodziną i przyjaciółmi. Film dedykujemy Jego pamięci. Będzie nam go bardzo brakowało.

GramTV przedstawia:

Oświadczenie w sprawie śmierci aktora wydało również Lionsgate, czyli firma odpowiedzialna za produkcję Johna Wicka.

Świat Wicka nie byłby tym, czym jest, bez Lance'a Reddicka i niezrównanej głębi, jaką wniósł do człowieczeństwa i niewzruszonej charyzmy Charona. Lance pozostawia po sobie niezatarte dziedzictwo i niezwykle imponujący dorobek, ale zapamiętamy go jako naszego uroczego, radosnego przyjaciela i konsjerża. Jesteśmy oszołomieni i załamani, a nasze najgłębsze kondolencje kierujemy do jego ukochanej rodziny i fanów na całym świecie,

Komentarze
2
Kawalerzysta
Gramowicz
17/03/2023 22:29

Ja go zawsze z Fringe będę pamiętał. 

Silverburg
Gramowicz
17/03/2023 22:19

Szkoda :(