Jagged Alliance 3 po sukcesie na PC trafi także na konsole PlayStation i Xbox

Mikołaj Ciesielski
2023/08/30 07:55
0
0

THQ Nordic zapowiedziało konsolową wersję Jagged Alliance 3.

Od premiery Jagged Alliance 3 minął już ponad miesiąc. Jakiś czas temu THQ Nordic pochwaliło się sukcesem produkcji studia Haemimont Games, a na Steam udostępniono wersję demonstracyjną gry. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem, ponieważ najnowsza odsłona serii Jagged Alliance zmierza na kolejne platformy. Wydawca zapowiedział bowiem wczoraj konsolową wersję Jagged Alliance 3.

Jagged Alliance 3 po sukcesie na PC trafi także na konsole PlayStation i Xbox

Jagged Alliance 3 doczeka się „wkrótce” wersji na konsole PlayStation i Xbox

Opublikowany przez THQ Nordic zwiastun informuje, że Jagged Alliance 3 zadebiutuje „wkrótce” na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Niestety wydawca nie ujawnił dokładnej daty premiery konsolowej wersji produkcji studia Haemimont Games. Wspomniany trailer nie pokazuje też, jak gra będzie prezentować się na sprzętach Sony i Microsoftu. Posiadaczom wymienionych platform, którzy są zainteresowani najnowszą odsłoną serii Jagged Alliance, nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje.

Grand Chien, kraj obfitujący w surowce naturalne, lecz dręczony wewnętrznymi podziałami, pogrąża się w chaosie. Prezydent znika, a kontrolę nad pozamiejskimi terenami przejmuje organizacja paramilitarna znana jako „Legion”. Rodzina prezydenta przeznacza cały swój majątek i wykorzystuje porozumienie z potężną korporacją Adonis, aby zlecić grupie wykwalifikowanych najemników odnalezienie zaginionego i przywrócenie ładu w kraju. – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Jagged Alliance 3 dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Jagged Alliance 3 – z szacunkiem dla tradycji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!