It Takes Two się nie zatrzymuje. Twórcy dzielą się nowymi wynikami sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2022/07/11 08:25
0
0

Najnowsza produkcja studia Hazelight osiągnęła kolejny kamień milowy.

It Takes Two się nie zatrzymuje. Twórcy dzielą się nowymi wynikami sprzedaży

It Takes Two to bez wątpienia jedna z najlepszych gier ubiegłego roku, o czym świadczą zarówno wysokie oceny, jak i liczne nagrody. Nic więc dziwnego, że dzieło studia Hazelight cieszy się sporą popularnością. Na początku lutego twórcy ujawnili bowiem, że sprzedaż wspomnianego tytułu przekroczyła 5 mln egzemplarzy. Okazuje się jednak, że w ostatnich miesiącach It Takes Two cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem, dzięki czemu produkcji udało się osiągnąć kolejny kamień milowy.

Deweloperzy z Hazelight Studio poinformowali w zeszłym tygodniu, że od momentu premiery sprzedano już ponad 7 milionów egzemplarzy gry It Takes Two. Wynik jest naprawdę imponujący i możemy zakładać, że byłby nieco wyższy, gdyby nie fakt, że produkcja dostępna jest w usłudze EA Play, która jest również częścią abonamentu Xbox Game Pass Ultimate.

Na koniec przypomnijmy, że It Takes Two dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy do lektury: It Takes Two - recenzja nowej gry twórców A Way Out.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!