Ironheart z drugą zbroją w Czarnej Panterze 2. Silna inspiracja Power Rangers

Radosław Krajewski
2022/08/23 12:50
0
0

Zdjęcia gadżetów potwierdzają, że Riri Williams skonstruuje jeszcze jedną wersję kostiumu.

Przed miesiącem Marvel zaprezentował pierwszy zwiastun Czarnej Pantery: Wakanda w moim sercu. W materiale znalazło się ujęcie na Ironheart, czyli następczynię Iron Mana, która zadebiutuje tym filmem w uniwersum. Dwa tygodnie temu do sieci trafiły zdjęcia prezentujące zbroję Ironheart z jej własnego serialu. Okazuje się, że w drugiej części Czarnej Pantery Riri Williams zobaczymy w innym kostiumie, który bardziej przypomina jej najpopularniejszą zbroję znaną z komiksów.

Ironheart z drugą zbroją w Czarnej Panterze 2. Silna inspiracja Power Rangers

Nowy wygląd zbroi Ironheart

W jednym z amerykańskich sklepów pojawiły się w sprzedaży zabawki z Czarnej Pantery: Wakanda w moim sercu. Jeden z zestawów zawiera trzy figurki, w tym Ironheart w zupełnie innej zbroi, niż prezentowanej na szkicach koncepcyjnych. Poniże zdjęcia pokazują wygląd zabawki, który nie prezentuje się najlepiej. Bohaterka bardziej przypomina postać z Power Rangers, niż zbroję pochodzącą z MCU. Warto jednak pamiętać, że wygląd zabawki nie musi dokładnie odwzorowywać wyglądu postaci w filmie, więc może pozytywnie się zaskoczymy, gdy zobaczymy Ironheart w akcji.

Za drugą część Czarnej Pantery ponownie odpowiada Ryan Coogler, który napisał scenariusz i wyreżyserował nowy film Marvela. W obsadzie znaleźli się: Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Letitia Wright, Dominique Thorne, Winston Duke, Angela Bassett, Florence Kasumba, Isaach de Bankolé, Dorothy Steel, Danny Sapani, Michaela Coel oraz Tenoch Huerta i Martin Freeman.

GramTV przedstawia:

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje w kinach 11 listopada 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!