Iron Man od EA Motive powstaje na Unreal Engine 5, ale do premiery długa droga

Mikołaj Ciesielski
2023/10/20 08:30
0
0

Nowa gra twórców Dead Space Remake wciąż znajduje się na bardzo wczesnym etapie produkcji.

Na początku lutego bieżącego roku EA Motive oficjalnie rozpoczęło prace nad grą z Iron Manem w roli głównej. W ostatnich miesiącach nie pojawiły się jednak żadne nowe wiadomości dotyczące wspomnianego tytułu. Na szczęście deweloperzy postanowili zmienić ten stan rzeczy i podzielili się informacjami na temat aktualnego stanu produkcji.

Iron Man od EA Motive powstaje na Unreal Engine 5, ale do premiery długa droga

Na premierę gry Iron Man od EA Motive trochę jeszcze poczekamy. Prace nadal znajdują się na bardzo wczesnym etapie

Patrick Klaus – główny menedżer EA Motive – poinformował, że gra o Iron Manie wciąż znajduje się na wczesnym etapie pre-produkcji. Deweloperzy chcą mieć bowiem pewność, że posiadają „możliwie najlepsze fundamenty” do dalszego rozwoju wspomnianego tytułu. Przedstawiciel studia zapewnia również, że zespół już teraz widzi wiele możliwości związanych z historią oraz rozgrywką, a obserwowanie jak „fantazja zaczyna ożywać” jest jego zdaniem fascynujące.

GramTV przedstawia:

EA Motive na początku bieżącego roku udostępniło nowe oferty pracy, które sugerowały, że gra z Iron Manem w roli głównej będzie korzystać z silnika Unreal Engine 5. Klaus postanowił natomiast rozwiać wszelkie wątpliwości i potwierdził, że wspomniana produkcja będzie korzystać z technologii firmy Epic Games, dzięki której deweloperzy będą w stanie stworzyć „coś naprawdę wyjątkowego”.

Na koniec warto przypomnieć, że gra o Iron Manie od EA Motive ma być początkiem „ekscytującej” współpracy pomiędzy Electronic Arts i Marvelem. Obecnie amerykańska firma pracuje bowiem również nad grą z Czarną Panterą w roli głównej, a w przyszłości wydawca ma zająć się stworzeniem kolejnych produkcji z superbohaterami znanymi ze wspomnianego uniwersum.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!