Electronic Arts tworzy grę z Czarną Panterą. Kolejna produkcja w świecie Marvela

Wincenty Wawrzyniak
2023/07/10 16:00
1
0

Wszelkie plotki ostatecznie się potwierdziły – Electronic Arts pracuje nad kolejną produkcją w świecie Marvela, tym razem z Czarną Panterą w roli głównej.

Najnowszy nabytek Electronic Arts – studio Cliffhanger Games – pracuje nad nową grą z uniwersum Marvela z Czarną Panterą (Black Panther) w roli głównej. Na oficjalnym koncie Marvel Games na Twitterze pojawił się pierwszy teaser, który możecie oczywiście zobaczyć poniżej.

Wczytywanie ramki mediów.

Nadchodzi gra z Czarną Panterą od Marvela

Gracze mogą nastawiać się na produkcję przeznaczoną dla pojedynczego gracza z perspektywą trzecioosobową. Wspomnianemu zespołowi deweloperskiemu przewodzić będzie Kevin Stephens, który w przeszłości spędził prawie 9 lat w Monolith Productions.

GramTV przedstawia:

Twórca jest wyraźnie podekscytowany projektem:

Chcemy, aby nasza gra pozwoliła graczom poczuć, jak to jest być godnym płaszcza Czarnej Pantery w wyjątkowy sposób, skupiając się na fabule, i chcemy, aby Cliffhanger Games wzmocniło pozycję każdego członka w naszym zespole, gdy współpracujemy, aby ożywić ten niesamowity świat.

(...) Rozpoczynając tę niezwykłą podróż, jesteśmy podekscytowani współpracą z Marvel Games, która zapewni, że stworzymy każdy aspekt Wakandy, jej technologię, bohaterów i naszą własną oryginalną historię z dbałością o szczegóły i autentyczność, na jaką zasługuje świat Czarnej Pantery.

Komentarze
1
Gotenssjgoddark
Gramowicz
10/07/2023 19:25

dla mnie to cudna wiadomość