INDIKA na nowym zwiastunie rozgrywki. Demo dostępne w ramach Steam Next Fest

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/06 17:45
0
1

W sieci pojawił się nowy zwiastun rozgrywki nadchodzącej gry INDIKA od niezależnego studia Odd Meter.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, których zainteresowała zapowiedziana w październiku ubiegłego roku gra INDIKA od rosyjskiego studia Odd Meter. Powstająca we współpracy z polskim wydawcą 11 bit studios przygodówka otrzymała bowiem nowy zwiastun rozgrywki oraz wersję demonstracyjną w ramach rozpoczętego wczoraj festiwalu Steam Next Fest.

INDIKA na nowym zwiastunie rozgrywki. Demo dostępne w ramach Steam Next Fest

INDIKA na nowym zwiastunie rozgrywki. Demo jest już dostępne na Steam Next Fest

Trwający nieco ponad dwie minuty zwiastun koncentruje się na przedstawieniu głównie momentów zawartych w wersji demonstracyjnej, którą wszyscy zainteresowani mogą całkowicie za darmo pobierać na platformie Steam w ramach trwającego aktualnie wydarzenia Steam Next Fest (o którym pisaliśmy w osobnej wiadomości). Jedno jest pewne: mamy tutaj do czynienia z bardzo specyficzną produkcją.

GramTV przedstawia:

INDIKA ma zadebiutować w pierwszym kwartale bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach (aktualnie nieokreślonych). Akcja gry została osadzona w alternatywnej wersji XIX-wiecznej Rosji, gdzie poznamy historię młodej zakonnicy, która wyrusza w podróż „ku samozapoznaniu w towarzystwie niecodziennego, rogatego kompana”. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!