Immortals: Fenyx Rising otrzyma kontynuację? Nowe doniesienia w sieci

Maria Wawrzyniak
2022/07/24 15:00
0
0

Produkcja może doczekać się kontynuacji – ma być to jednak bardziej spin-off aniżeli pełnoprawny sequel.

Według najnowszych doniesień – podajemy za serwisem Game Rantgra Immortals: Fenyx Rising może doczekać się kontynuacji. Ubisoft ma bowiem pracować nad nową produkcją z tejże marki; źródłem informacji jest znany branżowy dziennikarz Jeff Grubb, który ujawnił je w nowym odcinku podcastu Game Mess Decides. Poniżej możecie znaleźć zarówno wspomniany odcinek, jak i więcej szczegółów.

Immortals: Fenyx Rising z możliwą kontynuacją

Według dziennikarza nie będziemy mieli jednak do czynienia z pełnoprawną kontynuacją. Ma to być bardziej spin-off aniżeli tradycyjny sequel. Na razie projekt nosi nazwę tymczasową: Oxygen. Bazować ma na kulturze polinezyjskiej. Nie zabraknie charakterystycznej, mocno stylizowanej oprawy graficznej, aczkolwiek ma być ona bardziej unikalna i nie przypominać już do bólu gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Nad produkcją ma pracować studio Ubisoft Quebec – ten sam zespół, który stworzył pierwowzór – a sam projekt znajduje się obecnie na etapie preprodukcji; premiera może nastąpić dopiero w 2025 roku.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra Immortals: Fenyx Rising zadebiutowała na rynku 3 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja jest także dostępna w ramach usługi streamingowej Google Stadia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!