Hunt: Showdown wkrótce bez wsparcia dla PS4 i Xbox One. Nadchodzi ważny patch

Mikołaj Ciesielski
2024/05/22 14:30
0
1

Crytek wprowadzi niebawem zapowiedziane w zeszłym roku zmiany.

Już w marcu 2023 roku zapowiedziano, że Hunt: Showdown doczeka się poważnych zmian. Deweloperzy ze studia Crytek poinformowali wówczas, że zamierzają unowocześnić swoją produkcję i przenieść ją na silnik CryEngine w wersji 5.11. Teraz twórcy ujawnili, kiedy gracze mogą spodziewać się stosownej aktualizacji, która – jak się okazuje – może wymusić na niektórych użytkownikach wymianę sprzętu.

Hunt: Showdown wkrótce bez wsparcia dla PS4 i Xbox One. Nadchodzi ważny patch

Hunt: Showdown otrzyma latem ważną aktualizację

Wraz z nadchodzącą aktualizacją zmieni się lista wspieranych przez Hunt: Showdown platform. Zgodnie z przekazanymi informacjami PlayStation 4 i Xbox One zostaną zastąpione przez PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Wspomniany patch ukaże się 15 sierpnia 2024 roku i wprowadzi natywne wersje dla konsol 9. generacji Sony i Microsoftu.

Użytkownicy nie muszą obawiać się o swoje postępy i zakupione wcześniej DLC. Wszystko zostanie bowiem przeniesione do nowej wersji. Gracze, którzy korzystają już z PlayStation 5 i Xbox Series X/S, nie powinni więc doświadczyć żadnych problemów. Użytkownicy PlayStation 4 i Xbox One muszą natomiast przygotować się na kupno nowej konsoli, jeśli chcą kontynuować swoją przygodę z Hunt: Showdown.

GramTV przedstawia:

Wraz ze wspomnianą aktualizacją produkcja studia Crytek ma otrzymać nową mapę, a także poprawki wydajności zarówno na konsolach, jak i komputerach osobistych. W nadchodzących tygodniach twórcy będą regularnie dzielić się szczegółami na temat innych ulepszeń i nowości. Zgodnie z przekazanymi informacjami Twórcy Hunt: Showdown zamierzają publikować materiały wideo poświęcone rzeczonej „łatce”.

Na koniec przypomnijmy, że Hunt: Showdown zadebiutowało w sierpniu 2019 roku na PC. Następnie tytuł trafił również na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dla niewtajemniczonych produkcja studia Crytek jest pierwszoosobową grą akcji nastawioną na kooperację, w której gracze przenoszą się do alternatywnej wersji XIX-wiecznej Luizjany, gdzie stawiają czoła potworom z legend.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!