House Flipper 2 z wiosenną aktualizacją. Wersja na PS5 i XSX zalicza opóźnienie

Mikołaj Ciesielski
2024/03/07 08:00
0
0

Posiadacze konsol Sony i Microsoftu będą musieli poczekać nieco dłużej na polską produkcję.

W połowie grudnia House Flipper 2 zadebiutowało na PC i zebrało naprawdę dobre recenzje. Zgodnie z zapowiedziami najnowsza produkcja Frozen District miała w tym miesiącu trafić również na konsole, ale – jak się okazuje – plany nieco się zmieniły. Deweloperzy poinformowali bowiem o opóźnieniu premiery gry na sprzętach Sony i Microsoftu.

House Flipper 2 z wiosenną aktualizacją. Wersja na PS5 i XSX zalicza opóźnienie

House Flipper 2 z nową datą premiery na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jest też wiosenna aktualizacja

Na szczęście opóźnienie nie jest zbyt duże. Premiera House Flipper 2 na PlayStation 5 i Xbox Series X/S została bowiem przesunięta z 21 marca 2024 roku na 10 kwietnia 2024 roku, a więc tylko o trzy tygodnie. Dodatkowy czas pozwoli twórcom dopracować optymalizację, a także uwzględnić wiosenną aktualizację, która trafiła wczoraj w ręce użytkowników komputerów osobistych.

Wspomniany patch wprowadza do House Flipper 2 m.in. 240 nowych przedmiotów. Deweloperzy ze studia Frozen District wzbogacili również swoją produkcję o zupełnie nową pracę oraz dom, który będzie można kupić po jej zakończeniu. Nie zabrakło też kilku innych nowości i zmian, a ich pełną listę znajdziecie w komunikacie opublikowanym na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że House Flipper 2 dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Frozen District, to zapraszamy Was do lektury: House Flipper 2 - recenzja. Wyremontujemy wasz dom!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!