Hogwarts Legacy - pomoc dla osób cierpiących na arachnofobię

Jakub Smolak
2023/02/12 12:00
5
1

Jeśli boicie się wielkich pająków, to podajemy Wam rozwiązanie.

Arachnofobia jest jedną z najczęstszych fobii, a mierzyć muszą się z nią miliony ludzi na całym świecie. Jeśli boicie się pająków i tym samym obawiacie się, że ich obecność popsuje Wam zabawę w Hogwarts Legacy, to modderzy przychodzą z pomocą w rozwiązaniu tego problemu.

Hogwarts Legacy - pomoc dla osób cierpiących na arachnofobię

Pająki w Hogwarts Legacy mogą okazać się problematyczne

Modyfikację o prostej nazwie Arachnophobia mode znajdziecie na platformie nexusmods.com. Mod autorstwa użytkownika norskpl sprawia, że pająki zamieniają się w małe pudełeczka. Drobny gest, ale jeśli obecność takich kreatur Was niepokoi, to może skorzystacie z takiego rozwiązania.

Mając na uwadze popularność Hogwarts Legacy, w najbliższym czasie z pewnością doczekamy się ogromu różnorodnych modyfikacji. Jak to zwykle bywa, część z nich będzie przydatna, inne okażą się zabawne, ale z pewnością znajdą się i takie, które nie mają większego sensu.

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy jest już dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wydanie na PlayStation 4 i Xbox One zostało opóźnione do 4 kwietnia. Poniżej znajdziecie listę najciekawszych artykułów dotyczących gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Konsta
Gość
19/02/2023 14:05

Niestety przez ten problem nie mogę kupić gry, ponieważ na konsolę nie ma takich modyfikacji. 

Gregario
Gramowicz
13/02/2023 06:44

Zabawnie wygląda walka z zabójczymi kostkami :D

dariuszp
Gramowicz
12/02/2023 14:11

To mi przypomina sytuację z Grounded od Obsidianu. Mój znajomy z tego powodu kupił grę dwa razy.

Zwrócił ja z uwagi na arachnofobię kiedy ja początku wszedł do tunelu i chcąc wyjść spotkał na swojej drodze ogromnego pająka. Później się zorientował że gra jest nimi usiana i nieraz np siedzą cicho pod liściem i czekają aż się zbliżysz. I są dużo większe od ciebie.

Kupił ją ponownie kiedy twórcy dodali ułatwienie dla ludzi z arachnofobią. Na maksymalnych ustawieniach pająk nie ma nóg itp. Po prostu widzisz dwie kulki z oczami.
Trwa Wczytywanie