Hi-Fi Rush zbiera świetnie opinie. Gracze zachwyceni nową grą Tango Gameworks

Mikołaj Ciesielski
2023/01/26 10:15
0
0

Wygląda na to, że najnowsze dzieło twórców The Evil Within i Ghostwire: Tokyo nie zawodzi.

Hi-Fi Rush zbiera świetnie opinie. Gracze zachwyceni nową grą Tango Gameworks

Jedną z niespodzianek wczorajszego pokazu Xbox Developer_Direct była była zapowiedź i premiera Hi-Fi Rush od studia Tango Gameworks, czyli twórców The Evil Within i Ghostwire: Tokyo. Produkcja dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox i najwyraźniej przypadła do gustu graczom, o czym świadczą dostępne na Steam recenzje użytkowników.

Hi-Fi Rush od Tango Gameworks zalicza udany start na platformie Steam

W chwili pisania tej wiadomości Hi-Fi Rush otrzymało już na platformie Valve nieco ponad 300 opinii od graczy. W tym miejscu należy jednak podkreślić, że aż 99% to recenzje pozytywne, dzięki czemu odbiór najnowszej produkcji studia Tango Gameworks na Steam określany jest jako „bardzo pozytywny”.

Hi-Fi Rush chwalone jest przede wszystkim za ścieżkę dźwiękową oraz styl artystyczny. Część graczy docenia również humor, a także brak błędów technicznych, z którymi w dniu premiery mierzy się większość dzisiejszych produkcji. Jeden z użytkowników Steama określił natomiast wspomniany tytuł jako połączenie Devil May Cry z Guitar Hero, co być może zachęci Was do sprawdzenia gry.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Hi-Fi Rush dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Gra znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass. Warto także dodać, że produkcja Tango Gameworks może pochwalić się pełną polską wersją językową, dzięki czemu rodzimi gracze mogą cieszyć się nie tylko polskimi napisami, ale także głosami.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!