Henry Cavill powróci jako Superman? Aktor może zagrać w The Flash

Radosław Krajewski
2021/08/03 10:55
0
0

Najnowsze plotki sugerują, że Henry Cavill raz jeszcze może założyć kultowy kostium Supermana.

DC Comics obecnie rozwija dwie niepowiązane ze sobą produkcje o Supermanie. Za kinowy film odpowiada Bad Robot J.J. Abramsa oraz scenarzysta Ta-Nehisi Coates. Producenci szukają czarnoskórej ekipy oraz obsady do filmu, który ma opowiedzieć historię Clarka Kenta lub Calvina Ellisa, pierwszego czarnego Supermana. Drugi z projektów będzie serialem zrealizowanym przez Michaela B. Jordana i skupi się na Val-Zodzie. Żadne szczegóły dotyczące obu produkcji nie są na razie znane, ale niespodziewanie w uniwersum może pojawić się jeszcze jeden Superman. Według najnowszych plotek Henry Cavill miałby powrócić do swojej słynnej roli w filmie The Flash.Henry Cavill powróci jako Superman? Aktor może zagrać w The FlashProducent Człowieka ze stali, Charles Roven, jakiś czas temu przyznał, że Cavill mógłby nadal grać Supermana, ponieważ DC Comics nie widzi żadnych przeszkód, aby w filmowo-serialowym uniwersum różni aktorzy grali te same postacie. Otwiera to furtkę dla Cavilla, z którego studio miało zrezygnować i powierzyć postać Clarka Kenta innej gwieździe. Aktor z pewnością nie dostanie już własnej produkcji o Supermanie, gdyż na przeszkodzie stoi napięty harmonogram. Cavill na początku przyszłego roku ma ponownie pojawić się na planie serialu Wiedźmin, aby nakręcić trzeci sezon. Pojawiły się również pogłoski, że miałby wcielić się w głównego bohatera rebootu Nieśmiertelnego.

Jeżeli te plotki się sprawdzą, to nie powinniśmy oczekiwać dużej roli aktora w The Flash. Przypomnijmy, że jego udział będzie możliwy, ponieważ przynajmniej część solowych przygód Szkarłatnego Sprintera będzie rozgrywała się w tym samym świecie, co filmy Zacka Snydera dla DC Comics. Z tego też powodu w filmie ważną rolę odegra Bruce Wayne grany przez Bena Afflecka.

GramTV przedstawia:

Innego zdania o powrocie Cavilla do roli Supermana jest dziennikarz Umberto Gonzalez z The Wrap. Jego zdaniem aktor nie ma obecnie żadnej umowy z DC Comics na kolejne występy. Dlatego też uważa, że w The Flash jednak Supermana nie zobaczymy. Jednak w poprzednich latach Gonzalez wielokrotnie się mylił w przewidywaniach (powrót Afflecka, dodatkowe materiały w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera), więc niewykluczone, że i tym razem nie ma racji i w nadchodzącej superprodukcji raz jeszcze zobaczymy Cavilla w niebiesko-czerwonym stroju.

Wczytywanie ramki mediów.

Reżyserem filmu jest Andy Muschietti, twórca horrorów Mama oraz dwóch części To. Za scenariusz odpowiada Christina Hodson, która ma w swoim dorobku prace nad Bumblebee i Ptakami nocy. W obsadzie znaleźli się: Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Maribel Verdu, Ron Livingston oraz Sasha Calle. The Flash zadebiutuje w kinach 4 listopada 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!