Hades zmierza na kolejne platformy. Gra trafi na konsole PlayStation i Xbox

Mikołaj Ciesielski
2021/06/14 09:45
0
0

Już niedługo posiadacze sprzętów Sony i Microsoftu będą mogli zapoznać się z jedną z najlepszych gier 2020 roku.

Hades zmierza na kolejne platformy. Gra trafi na konsole PlayStation i Xbox

Od dłuższego czasu w sieci krążyły informacje, które sugerowały, że Hades od Supergiant Games pojawi się wkrótce na kolejnych platformach. Posiadacze konsol Sony i Microsoftu mogą wreszcie odetchnąć z ulgą, ponieważ już niedługo dane im będzie zagrać w jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Deweloperzy oraz firma Private Division poinformowali wczoraj, że 13 sierpnia Hades zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Na wymienionych sprzętach gra będzie dostępna zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej.

Dowiedzieliśmy się również, że Hades na PlayStation 5 i Xbox Series X/S zaoferuje rozdzielczość 4K oraz płynność animacji na poziomie 60 klatek na sekundę. Produkcja studia Supergiant Games wykorzysta również możliwości kontrolera DualSense. Natomiast wersja na PlayStation 4 i Xbox One także pozwoli na zabawę w 60fps, ale przy rozdzielczości 1080p.

Na koniec przypomnijmy, że pełna wersja gry Hades zadebiutowała na rynku we wrześniu ubiegłego roku. Tytuł dostępny jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Supergiant Games, to serdecznie zapraszamy do lektury: Recenzja gry Hades, czyli świetnego roguelike’a od twórców Bastionu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!