Gwiazdor Gry o tron jako przerażająca bestia w nowym horrorze The Beast Within

Krzysztof Żołyński
2024/06/21 18:00
0
0

Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun horroru The Beast Within, w którym w tytułową bestię wcieli się Kit Harington, doskonale znany z roli w serialu Gra o tron.

Już niedługo do kin zawita film, w którym główną rolę zagra, doskonale znany wielbicielom Gry o tron, Kit Harington. I z pewnością jest to zaskakujące wcielenie tego aktora, ponieważ przemieni się on w krwiożerczego wilkołaka.

The Beast Within. Kit Harington
The Beast Within. Kit Harington

Kit Harington jako wilkołak w horrorze The Beast Within

Kit Harington bez wątpienia zbudował swoją popularność dzięki uwielbianemu serialowi Gra o tron, gdzie z wielkim powodzeniem wcielił się w Jona Snowa, jedną z najważniejszych postaci tej opowieści. I wszystko wskazywało, że przed aktorem stoi otworem wielka kariera w kolejnych superprodukcjach. Tymczasem okazało się, że Harington raczej unika hollywoodzkiego blasku i superprodukcji. Jak do tej pory, jedynym wyjątkiem od zasady był udział w Eternalsach od Marvela.

Także opisywany tutaj horror, The Beast Within nie należy do wysokobudżetowych filmów, a rola wilkołaka będzie z pewnością zaskoczeniem dla fanów aktora. Niemniej jednak zaprezentowany zwiastun pokazuje, że film będzie solidnie straszył.

Centralną postacią opowieści jest mężczyzna, który wraz z rodziną mieszka na prawdziwym odludziu. Po pewnym czasie na jaw wyjdzie powód tej izolacji, a odkryje go córka Willow, która pewnej nocy zacznie śledzić swoich rodziców udających się w leśną głuszą. Dziewczynka zobaczy tam przemianę ojca w krwiożerczą bestię.

Poza Haringtonem na ekranie pojawią się także: Ashleigh Cummings, James Cosmo, Caoilinn Springall, Miriam Arabella Maslin i Adam Basil.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię odpowiada Alexander J. Farrell, którego nazwiska próżno wypatrywać w czołówkach wcześniejszych filmów ponieważ ten filmowiec debiutuje w produkcji fabularnej. Wcześniej zajmował się zupełnie innymi projektami.

Premierę kinową The Beast Within zaplanowano na 26 lipca.

Zwiastun horroru The Beast Within

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!