Gwiazda Marvela rezygnuje z kariery. Aktorka przechodzi na emeryturę

Radosław Krajewski
2024/06/05 12:10
3
0

Studio będzie miało problem i możliwe, że jedna z postaci już nigdy więcej nie pojawi się na ekranie.

Według najnowszych informacji w Avengers 5 znajdzie się ponad 60 postaci z MCU, ale prawdopodobnie tej jednej zabraknie. Mowa o Hope van Dyne, znanej również jako Osa z serii filmów o Ant-Manie. W tę bohaterkę wcielała się w czterech filmach z uniwersum Evangeline Lilly, która właśnie ogłosiła rezygnację z kontynuowania swojej aktorskiej kariery. Gwiazda Marvela w poście na Instagramie oświadczyła, że zamierza skupić się na rodzinie i pracy humanitarnej.

Gwiazda Marvela rezygnuje z kariery. Aktorka przechodzi na emeryturę

Evangeline Lilly ogłosiła aktorską emeryturę. Co dalej z Osą w MCU?

W swoim poście Lilly przyznała, że jest zadowolona ze swojej decyzji. Dodała, że dla niej to jak nowy sezon jej życia.

Jestem dzisiaj pełna radości i zadowolenia, kiedy realizuję swoją wizję. Chwała Bogu, jestem bardzo wdzięczna za te błogosławieństwa. Odejście od tego, co wydaje się oczywistym wyborem (bogactwo i sława), może czasami wydawać się przerażające, ale wejście w swoją dharmę zastępuje strach spełnieniem. Być może pewnego dnia wrócę do Hollywood, ale na razie to jest moje miejsce. Nadszedł dla mnie nowy sezon i jestem gotowa… i jestem szczęśliwa.

Lilly zakończyła swoją dotychczasową aktorską karierę filmem Ant-Man i Osa: Kwantomania. Produkcja nie spełniła nadziei widzów, jak również Marvela i studio po porażce trzeciej części przygód Człowiek-mrówki musiało zmienić strategię wydawania swoich filmów na kolejne lata. Według niedawnych doniesień Marvel chce skupić się na kontynuowaniu serii o najważniejszych bohaterach, więc szans na Ant-Mana 4 praktycznie nie ma.

GramTV przedstawia:

W swoim oświadczeniu aktorka zaznaczyła, że w przyszłości może wrócić do aktorstwa. Raczej nie powinniśmy się spodziewać zawieszenia emerytury już w przyszłym roku, kiedy to ruszą prace nad Avengers 5. Marvel może więc zdecydować się zupełnie pominąć Osę w filmie i spróbować przekonać Evangeline Lilly do powrotu w Avengers: Secret Wars. Drugim wyjściem jest zatrudnienie zupełnie nowej aktorki do tej roli.

Evangeline Lilly najbardziej znana jest z roli Kate z serialu Zagubieni. Zagrała również w dwóch częściach Hobbita, wcielając się w Tauriel. Pojawiła się także w nagrodzonym Oscarem Hurt Locker. W pułapce wojny, czy Gigantach ze stali u boku Hugh Jackmana.

Komentarze
3
wolff01
Gramowicz
05/06/2024 14:10

Może ma to związek z sypiącym się Hollywood i mniejszą ilościa ofert, bo jest po prostu mniej filmów... w sumie wątpliwe, nawet u nas "celebryci" znajduja sobie bezpieczną przystań w serialach do kotleta jak "Na Wspólnej" i biorąc pod uwagę ile dostają za dzień zdjeć to z głodu raczej nie umrą...

Ciekawe jak długo pojedzie na tej swojej "wizji" zanim sie jej skończy kasa.

ZubenPL
Gramowicz
05/06/2024 13:13
Bruce_666 napisał:

A więc najpierw uciekła, jak to określił Spalony Popcorn, Kobieta-człowiek z Pierścionków Władzy, a teraz Evangeline z M-She-U :D

Z pierścieni władzy to uciekło sporo osób z głónwej obasdy po pierwszym sezonie. W sumie się dziwie kto chce być kojarzony z uber flopem.

Bruce_666
Gramowicz
05/06/2024 12:53

A więc najpierw uciekła, jak to określił Spalony Popcorn, Kobieta-człowiek z Pierścionków Władzy, a teraz Evangeline z M-She-U :D
Trwa Wczytywanie