Gwiazda Małej Syrenki marzy o roli w MCU. Chce zagrać popularną mutantkę z X-Menów

Radosław Krajewski
2022/09/18 16:30

Halle Bailey zdradziła swoją wymarzoną rolę w uniwersum Marvela.

Podczas D23 Expo Disney zaprezentował pierwszy zwiastun aktorskiej wersji Małej Syrenki. Zapowiedź nowego filmu live-action studia przyniosła nie tylko rekordowe wyniki oglądalności, ale również sporo kontrowersji. Wielu widzów krytycznie przyjęło, że w roli Arielki zobaczymy Halle Bailey. Dla aktorki występ u Disneya może być przełomem, który otworzy jej drzwi do ról w innych franczyzach. Sama Bailey marzy o roli w MCU, a konkretniej o zagraniu postaci Storm w filmie o X-Menach.

Gwiazda Małej Syrenki marzy o roli w MCU. Chce zagrać popularną mutantkę z X-Menów

Halle Bailey wcieli się w Storm w uniwersum MCU?

Myślę, że każdy superbohater Marvela byłby po prostu niesamowity. To znaczy, kocham Storm… Kocham tak wielu. To byłoby po prostu fajne.

GramTV przedstawia:

Jak wiemy z poprzednich doniesień, Marvel nie śpieszy się z obsadzeniem mutantów do swojego uniwersum. Według najnowszych informacji, na pierwszy film o X-Menach będziemy musieli poczekać jeszcze kilka lat. Nie wiadomo więc, jakich aktorów studio będzie chciało zatrudnić do ról X-Menów. Niewykluczone, że Marvel postawi na nieco starsze i bardziej rozpoznawalne gwiazdy.

Komentarze
5
BestWishForYou
Gramowicz
19/09/2022 13:08

ale wy żałośni i obleśni jesteście. ble

Renchar
Gramowicz
19/09/2022 10:17

Nie przypomina babki co wciela się w małą syrenkę z trailera. Przytyła czy tylko mi się wydaje że jakoś jej ryj nabrzmiał.

Headbangerr
Gramowicz
19/09/2022 03:58

Niech udowodni najpierw, że ma jakikolwiek talent aktorski i dorobek, poza byciem "niezbędną kolorową" w woke-koszmarkach, lub śpiewającą buzią, która gra tylko przy okazji.

Poza tym byłoby dosyć zabawnie, gdyby Halle Bailey zagrała postać, w którą wcześniej wcielała się... Hale Berry.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
18/09/2022 21:40

Ale pasztet...

Crad999
Gramowicz
18/09/2022 17:23

Za jakieś 10-15 lat nawet może być. Bo na chwilę obecną to by wg mnie pasowała najwyżej do jakiegoś origin story. Storm w X-Manach jednak ma taką aurę ciotki, a nie jest studentką.