Kiedy poznamy obsadę Fantastycznej Czwórki i X-Menów? Nie nastąpi to szybko

Radosław Krajewski
2022/09/13 16:15

Marvel nie śpieszy się z castingami do swoich dwóch wielkich projektów.

Podczas D23 Expo fani Marvela oczekiwali, że studio ogłosi kilka obsadowych niespodzianek, w tym aktorów, którzy wcielą się w członków Fantastycznej Czwórki. Niestety Kevin Feige i spółka tym razem nie mieli dla widzów nic nowego w tym temacie do powiedzenia. Potwierdzono jedynie, że reżyserem filmu został Matt Shakman i produkcja utrzymała swoją datę premiery wyznaczoną na listopad 2024 roku. Jak zdradził Justin Kroll z portalu Deadline, Kevin Feige nie zamierza działać zbyt pochopnie i planuje skonsultować wybór aktorów z reżyserem Fantastycznej Czwórki.

Kiedy poznamy obsadę Fantastycznej Czwórki i X-Menów? Nie nastąpi to szybko

Oznacza to, że Marvel nie wybrał jeszcze odtwórców ról Pierwszej Rodziny. Stawia to w fatalnym świetle wszelkich insiderów i scooperów, którzy niejednokrotnie podawali kolejne nazwiska, których zobaczymy w Fantastycznej Czwórce.

X-Meni w MCU – kiedy pojawią się pierwsze postacie?

Podobnie wygląda sprawa z mutantami. Według Krolla będziemy musieli jeszcze poczekać, zanim Marvel ogłosi pierwszą oficjalną produkcję korzystającą ze świata X-Menów. Dziennikarz stwierdził, że w MCU żadne znane postacie mutantów nie pojawią się jeszcze przez długi czas.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!