GTA: Vice City Nextgen Edition na pierwszym gameplayu. Fani stworzyli remaster na silniku GTA V

Radosław Krajewski
2024/01/25 11:45
0
0

Revolution Team udostępnił pierwszy film z rozgrywki z fanowskiego remastera Grand Theft Auto: Vice City powstającego na silniku GTA V i RDR2.

Jeszcze w ubiegłym roku Revolution Team ogłosiło stworzenie własnego remastera kultowego Grand Theft Auto: Vice City. Projekt powstaje na silniku Rage Engine, czyli tym samym, który napędza GTA V oraz Red Dead Redemption 2. Do sieci trafił właśnie pierwszy gameplay, który prezentuje jedną z misji z GTA: Vice City Nextgen Edition.

GTA: Vice City Nextgen Edition na pierwszym gameplayu. Fani stworzyli remaster na silniku GTA V

GTA: Vice City Nextgen Edition – pierwszy gameplay z moda przenoszącego grę na silnik GTA V

Twórcy chcieli zachować oryginalną oprawę graficzną, więc w tym elemencie nie możemy dopatrywać się rewolucji. Mimo to grafika prezentuje się lepiej niż w wydanym pod koniec 2021 roku Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, a przynajmniej tak sądzi wielu graczy, którzy wyrazili entuzjazm tym projektem w komentarzach pod filmem.

GTA: Vice City Nextgen Edition zaoferuje całą historię znaną z oryginalnej gry, a także dodatkowe poprawki, w tym te wprowadzone w The Definitive Edition, które zostaną przez zespół Revolution ulepszone.

GramTV przedstawia:

Modyfikacja nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Nie wiadomo, czy projekt zostanie wydany, czy też Rockstar Games i wydawca Take-Two Interactive nie zainteresują się tym modem, aby w pewnym momencie zablokować nad nim prace. Gameplay z misji „All Hands On Deck!” zobaczycie poniżej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!