GTA 6 z oficjalnym terminem premiery! Wiemy, kiedy zadebiutuje gra Rockstara

Mikołaj Ciesielski
2024/05/17 07:24
1
0

Take-Two rozwiało wszelkie wątpliwości.

Już pod koniec marca jeden z branżowych dziennikarzy informował, że GTA 6 powstaje „zgodnie z harmonogramem”, a krążące w sieci plotki na temat opóźnień to „czyste domysły”. Tymczasem Take-Two podzieliło się informacją, na którą z pewnością czekali wszyscy fani serii Grand Theft Auto. Firma ujawniła bowiem oficjalny termin premiery nadchodzącej produkcji studia Rockstar Games.

GTA 6 z oficjalnym terminem premiery! Wiemy, kiedy zadebiutuje gra Rockstara

Take-Two ujawniło termin premiery GTA 6

Take-Two Interactive opublikowało raport finansowy za ostatni kwartał roku fiskalnego 2023-2024, czyli za okres od 1 stycznia 2024 roku do 31 marca 2024 roku. We wspomnianym dokumencie nie zabrakło kilku słów od Straussa Zelnicka. To właśnie szef amerykańskiej firmy podzielił się oficjalnym terminem premiery nowej odsłony serii Grand Theft Auto.

Zgodnie z przekazanymi informacjami premiera GTA 6 ma odbyć się jesienią 2025 roku. Na dokładny datą debiutu wyczekiwanej produkcji Rockstar Games będzie trzeba jednak jeszcze trochę poczekać.

GramTV przedstawia:

Strauss Zelnick podkreślił, że Take-Two jest „przekonane”, że deweloperzy ze studia Rockstar Games dostarczą graczom „niezrównane wrażenia z rozgrywki”. Dodał również, że oczekiwania firmy wobec GTA 6 „wciąż rosną”.

Na koniec przypomnijmy, że GTA 6 ma zadebiutować w przyszłym roku na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca odsłona serii Grand Theft Auto przeniesie graczy do Vice City, a głównymi bohaterami gry będą Lucia oraz Jason.

Komentarze
1
turmalin
Gramowicz
17/05/2024 09:15

Na koniec przypomnijmy, że "Na dokładny datą debiutu" może być poprawiony przez autokorektę, albo ChataGPT :)