GTA 6 powstaje „zgodnie z harmonogramem”. Ostatnie plotki to „czyste domysły”

Mikołaj Ciesielski
2024/03/26 09:35
0
0

Wygląda na to, że przyszłoroczna premiera nowej odsłony serii Grand Theft Auto nie jest obecnie zagrożona.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje na temat problemów produkcyjnych GTA 6, przez które premiera gry miała rzekomo zostać opóźniona. Wygląda jednak na to, że miłośnicy produkcji Rockstar Games nie mają powodów do obaw. Jeden z redaktorów serwisu Insider Gaming postanowił bowiem zweryfikować ostatnie doniesienia.

GTA 6 powstaje „zgodnie z harmonogramem”. Ostatnie plotki to „czyste domysły”

Premiera GTA 6 nie zostanie opóźniona? Gra powstaje „zgodnie z harmonogramem”

Mike Straw z redakcji Insider Gaming opublikował wpis na portalu społecznościowym X, w którym odniósł się do ostatnich plotek na temat premiery GTA 6. Dziennikarz poinformował, że skontaktował się z „wieloma źródłami” w celu zweryfikowania informacji na temat rzekomego opóźnienia premiery nowej produkcji Rockstar Games. W odpowiedzi miał natomiast usłyszeć, że gra powstaje „zgodnie z harmonogramem”.

Straw dodaje również, że na obecnym etapie rozwoju produkcji różnego rodzaju sugestie na temat opóźnień GTA 6 są jedynie „czystymi domysłami”. Fanom serii Grand Theft Auto pozostaje mieć więc nadzieję, że Rockstar Games nie napotka na swojej drodze żadnych trudność i nowa odsłona popularnego cyklu rzeczywiście zadebiutuje na rynku zgodnie z planem.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że GTA 6 ma zadebiutować w przyszłym roku na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Dokładna data debiutu nowej odsłony serii Grand Theft Auto nie jest jednak obecnie znana. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Rockstar Games przeniesie graczy do Vice City, a głównymi bohaterami gry będą Lucia oraz Jason.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!