GTA 6 wyciekło? Wideo wielkim hitem, ale jest jeden problem

Radosław Krajewski
2023/12/03 11:00
0
0

Czyżby Rockstar Games mierzyło się z kolejnym wyciekiem?

Przed kilkoma dniami Rockstar Games oficjalnie potwierdził, że już w najbliższy wtorek zadebiutuje pierwszy zwiastun GTA 6. Fani serii od dawna oczekują pojawienia się materiału wraz ze szczegółami nadchodzącej gry. Nic więc dziwnego, że post w oficjalnych kanałach studia w mediach społecznościowych bije rekordy popularności. Ale jeszcze przed debiutem zwiastuna Rockstar może mierzyć się z kolejnym wyciekiem. Na TikToku pojawiło się krótkie wideo pochodzące rzekomo z Grand Theft Auto 6, które szybko stało się wielkim hitem w sieci. Materiał pojawił się również w serwisie X, prezentując jedno z miast, jakie będziemy mogli zwiedzić w grze.

GTA 6 wyciekło? Wideo wielkim hitem, ale jest jeden problem

GTA 6 – rzekomy wyciek wielkim hitem, ale czy jest prawdziwy?

Kilkusekundowe nagranie prezentuje panoramę miasta, więc nie mamy do czynienia z wyciekiem faktycznego gameplayu z gry. Po pojawieniu się materiału gracze rozpoczęli analizy, porównując zaprezentowane wideo z nagraniami z poprzedniego wycieku, w którym dostrzeżono wiele podobieństw w budynkach.

Jak na razie nie udało się zweryfikować prawdziwości materiału, więc możliwe, że jest to tylko żart, a wideo prezentuje przerobione GTA V z modami graficznymi, inną grą lub specjalnie stworzony w celu „wycieku” nagranie. Mało wiarygodne jest również samo pojawienie się filmu na TikToku. Osoba, która udostępniła wideo, miała otrzymać je od syna Aarona Garbuta, głównego producenta GTA 6.

GramTV przedstawia:

Kopie filmu z łatwością można znaleźć w internecie, więc Rockstar Games w tym przypadku nie ruszył z odsieczą, aby nagrania jak najszybciej zniknęły w sieci. Przy poprzednim wycieku firma zadziałała zdecydowanie i już po kilku godzinach trudno było znaleźć jakiekolwiek materiały z wycieku. Tym razem sytuacja jest inna, co może wskazywać, że rzekomy film z GTA 6 nie jest prawdziwy.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!