GTA 6 z ogromnym zainteresowaniem. Rekordowe wyniki zapowiedzi zwiastuna

Radosław Krajewski
2023/12/02 16:30
0
0

Jeden krótki komunikat, a stał się najgorętszym tematem ostatnich tygodni.

Po wielu długich miesiącach oczekiwania Rockstar Games ujawnił konkretną datę premiery pierwszego zwiastuna GTA 6. Już w przyszłym tygodniu doczekamy się pojawienia wspomnianego materiału, który bez wątpienia będzie jednym z najczęściej odtwarzanych trailerów tego roku. Rekordy bije już sama zapowiedź zwiastuna, która w zaledwie dobę zrobiła kolosalne wyniki.

GTA 6 z ogromnym zainteresowaniem. Rekordowe wyniki zapowiedzi zwiastuna

GTA 6 – zapowiedź zwiastuna z wysoką popularnością

Na samym X post Rockstar Games został wyświetlony już ponad 127 mln razy, zbierając 1 milion polubień i aż 456 tysięcy „retweetów”. Z kolei na Instagramie informacja o premierze zwiastuna Grand Theft Auto 6 jest jedynym postem na koncie Rockstar Games, który zebrał ponad 4 672 mln polubień i 84,5 tysiąca komentarzy.

Nie gorsze wyniki nowe informacje o GTA 6 zanotowały na Facebooku, gdzie zdobył 505 tysięcy reakcji i 173 tysiące udostępnień. Wiadomość o zwiastunie pojawiła się także na YouTubie, gdzie otrzymała 316 tysięcy łapek w górę.

GramTV przedstawia:

Mowa jednak tylko o oficjalnych kanałach Rockstar Games w mediach społecznościowych. Wyniki te są jeszcze wyższe, gdy weźmiemy pod uwagę udostępnianie samego zdjęcia przez inne popularne konta na X, Instagramie, Facebooku, czy TikToku.

Trudno się temu dziwić, skoro fani czekają na nowe GTA od dziesięciu lat. Przez ten okres gracze mogli liczyć wyłącznie na odświeżone wersje Grand Theft Auto 5 na nowych platformach, remaster trylogii, który wkrótce trafi bez żadnych dodatkowych opłat do Netflixa, a także kolejne aktualizacje do wieloosobowego GTA Online.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!