GTA 6 z oficjalną datą premiery zwiastuna. Rockstar Games ujawnił szczegóły

Radosław Krajewski
2023/12/01 15:15
3
0

Poznaliśmy datę pojawienia się pierwszego zwiastuna Grand Theft Auto 6.

Pierwszy zwiastun GTA 6 nadciąga. Rockstar Games oficjalnie potwierdził datę premiery pojawienia się długo oczekiwanego trailera w sieci. Ten zostanie udostępniony w przyszłym tygodniu.

GTA 6 z oficjalną datą premiery zwiastuna. Rockstar Games ujawnił szczegóły

GTA 6 – data premiery pierwszego zwiastuna

Na początku ubiegłego miesiąca Rockstar Games ogłosiło, że premiera zwiastuna Grand Theft Auto 6 odbędzie się na początku grudnia. Deweloperzy dotrzymają słowa i materiał zapowiadający kolejną odsłonę GTA zadebiutuje już 5 grudnia o 15:00 czasu polskiego.

Żadne dodatkowe informacje nie zostały podane, ale wraz z ogłoszeniem studio udostępniło grafikę, na której możemy zobaczyć kilka palm i lecące ptaki, które kształtem przypominają mewy. Może to potwierdzać wcześniejsze doniesienia, że akcja GTA 6 będzie umiejscowione w Vice City.

GramTV przedstawia:

Tajemnicą pozostaje data premiera samej gry. Nie wiadomo, czy na końcu zwiastuna zostanie podana konkretna data debiutu GTA 6, czy też Rockstar Games poda jedynie rok premiery. Pojawienie się zwiastuna jeszcze pod koniec tego roku nie oznacza, że Grand Theft Auto 6 zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Według plotek studio ma jeszcze wiele prac przed sobą i premiery gry możemy doczekać się dopiero w 2025 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
3
Mikołaj
Gramowicz
02/12/2023 00:54

Tylko rockstar może coś takiego odwalić i nie być zjedzonym za to w internetach. Wręcz przeciwnie, zamiast ganić takie zagrania, media raportują  jako nius lol

Headbangerr
Gramowicz
01/12/2023 16:57
Silverburg napisał:

Data premiery zwiastuna XD

Zawsze to lepsze niż data premiery zwiastuna daty premiery zwiastuna ;)

Silverburg
Gramowicz
01/12/2023 15:53

Data premiery zwiastuna XD
Trwa Wczytywanie