Green Hell z datą premiery na PS4 i XONE. Jest też zwiastun konsolowej wersji

Mikołaj Ciesielski
2021/05/31 08:30
0
0

Kolejni gracze będą mogli powalczyć o przetrwanie w amazońskiej dżungli.

Green Hell z datą premiery na PS4 i XONE. Jest też zwiastun konsolowej wersji

Już niedługo kolejni gracze będą mogli zapoznać się z uznaną produkcją polskiego studia Creepy Jar. Deweloperzy poinformowali, że 9 czerwca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One zadebiutuje Green Hell. Gra pojawi się na wymienionych sprzętach bez dodatku Spirits of Amazonia, który zostanie dodany w najbliższej przyszłości. Wersje na sprzęty Sony i Microsoftu wyceniono na 24,99 euro. Twórcy opublikowali też zwiastun konsolowego wydania. Materiał znajdziecie na dole tej wiadomości.

Wydanie Green Hell na platformy Xbox i PlayStation jest naprawdę dużym projektem. Mówimy o otwarciu się na rynek posiadający setki milionów użytkowników konsol. Co ważne, gracze od dawna wyczekiwali tej wersji gry – pytania o datę premiery na konsolach było najczęstszym, jakie nam zadawano na przestrzeni lat. Postawiliśmy na self-publishing, bo pozwoli nam to nie tylko na zmaksymalizowanie zysków, ale też na zdobycie bezcennego doświadczenia” – mówi prezes studia Creepy Jar, Krzysztof Kwiatek.

Na koniec przypomnijmy, że pełna wersja gry Green Hell zadebiutowała na rynku we wrześniu 2019 roku na komputerach osobistych. Tytuł dostępny jest obecnie również na konsoli Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Creepy Jar, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Green Hell, czyli świetnej polskiej gry, której premiera przeszła bez echa.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!