Grand Theft Auto V wciąż bardzo popularne. Gra sprzedaje się wyśmienicie

Krzysztof Żołyński
2023/11/11 14:40
0
0

GTA V jest wciąż bardzo pożądaną grą. Nie wiadomo czy to zapowiedzi i wciąż odległy termin premiery GTA VI, czy grający nadal nie mają dość Los Santos.

Mimo upływu czasu Grand Theft Auto V wciąż się nie starzeje i podbija serca nowych graczy. Jeden z naszych redakcyjnych kolegów, zaliczył ostatnio nostalgiczny powrót do tej gry i okazało się, że wciąż daje sporo frajdy.

Grand Theft Auto V wciąż bardzo popularne. Gra sprzedaje się wyśmienicie

Okazuje się, że podobnego zdania jest wiele milionów ludzi, ponieważ Grand Theft Auto V nadal sprzedaje się wręcz doskonale. Sandbox Rocstara osiągnął ostatnio 190 mln sprzedanych egzemplarzy. Trzeba przypomnieć, że gra wyszła w 2013 roku, a więc jeszcze w czasach, kiedy królowały Xbox 360 i PS3. Oczywiście od tego czasu pojawiało się wiele poprawek, a zwłaszcza wersja na PC została dopieszczona zarówno przez producentów, jak i fanów tworzących przeróżne modyfikacje.

GTA V wciąż niezwykle popularne

Bez wątpienia motorem napędowym tego wyniku, jest wciąż nieobecna kontynuacja. Fani od dawna czekają na GTA VI, ale jego premiera nie została potwierdzona, a więc nie wiadomo, kiedy dokładnie trafi w ręce graczy. W związku z tym, pytanie czy produkcja Rockstara wciąż będzie tak popularna i uda się jej osiągnąć 200 mln jest kwestią czasu.

GramTV przedstawia:

Warto też nadmienić, że z najnowszego raportu finansowego Take-Two wynika, że Red Dead Redemption 2 również radzi sobie całkiem nieźle i sprzedało się w liczbie 57 mln sztuk. Ten wynik jest oczywiście niczym w porównaniu z GTA, ale pokazuje, że produkcje Rockstara starzeją się bardzo dobrze.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!