Gracze rzucą się na PS5 i PS5 Slim? Sony liczy na rekordową sprzedaż konsol

Mikołaj Ciesielski
2023/10/27 11:45
1
0

W osiągnięciu celu ma pomóc Marvel’s Spider-Man 2 i nie tylko.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że do sparowania napędu z odchudzonym modelem PlayStation 5 Digital Edition wymagane będzie połączenie internetowe. Tymczasem okazuje się, że Sony spodziewa się rekordowego zainteresowania PS5 w nadchodzących miesiącach. Eric Lempel – starszy wiceprezes oraz szef marketingu globalnego w Sony Interactive Entertainment – w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że japońska firma liczy na „najsilniejszy” sezon w historii sprzedaży konsol.

Gracze rzucą się na PS5 i PS5 Slim? Sony liczy na rekordową sprzedaż konsol

PS5 z rekordową sprzedażą? Sony liczy na „najsilniejszy” sezon w historii

Oczekiwaniami japońskiej korporacji Lempel podzielił się w trakcie wywiadu z redakcją Barron's (dzięki Push Square). Przedstawiciel Sony przyznał, że prognozy dotyczące sprzedaży PlayStation 5 są „naprawdę mocne”. Firma spodziewa się, że w okresie świątecznym gracze rzucą się na wspomniane konsole, a w osiągnięciu celu ma pomóc lista dostępnych na wspomnianej platformie tytułów.

Nasze prognozy dotyczące PlayStation 5 są naprawdę mocne. Spodziewamy się jednego z najsilniejszych sezonów w naszej historii pod względem sprzedaży konsol. To efekt świetnego produktu, który posiadamy oraz tytułów, które pojawiły się od momentu premiery, a także ostatnio wydanego Marvel’s Spider-Man 2 – powiedział Lempel.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że odchudzony model PlayStation 5 ma zadebiutować na pierwszych rynkach już w listopadzie. Wspomniana konsola dostępna będzie w dwóch wariantach – z napędem Ultra HD Blu-ray w cenie 549,99 euro oraz w wersji Digital Edition, za którą będzie trzeba zapłacić 449,99 euro. Dokładna data premiery oraz oficjalna cena PS5 Slim w Polsce nie jest jeszcze znana.

Komentarze
1
Xeoo
Gramowicz
27/10/2023 12:15

Niech pokażą to wreszcie to "nie tylko".

Co prawda oogram teraz na ps 5 Alana Wake 2 ale to też tylko dlatego że na Pc jest dostępna tylko w tym szrotowym skllepie.