Gracze PS4 i XONE spędzili w Hogwarts Legacy już kilkanaście milionów godzin

Mikołaj Ciesielski
2023/05/16 09:45
0
0

Avalanche Software podzieliło się kilkoma statystykami.

W zeszłym tygodniu poinformowano o kolejnym opóźnieniu premiery Hogwarts Legacy na Nintendo Switch. Na początku bieżącego miesiąca najnowsza produkcja osadzona w uniwersum Harry’ego Pottera zadebiutowała natomiast na PlayStation 4 i Xbox One. Nic więc dziwnego, że deweloperzy z Avalanche Software postanowili podzielić się dotychczasowymi dokonaniami użytkowników konsol ósmej generacji Sony i Microsoftu.

Gracze PS4 i XONE spędzili w Hogwarts Legacy już kilkanaście milionów godzin

Avalanche Software przedstawia statystki Hogwarts Legacy w wersji na PlayStation 4 i Xbox One

Na oficjalnym profilu Hogwarts Legacy na portalu społecznościowym Twitter pojawił się wpis, w którym Avalanche Software przedstawiło statystki graczy PlayStation 4 i Xbox One. Okazuje się, że od momentu premiery – która miała miejsce 5 maja 2023 roku – użytkownicy wspomnianych platform spędzili w grze 17,2 mln godzin.

W tym czasie użytkownicy PlayStation 4 i Xbox One pokonali w Hogwarts Legacy 45,4 mln czarnoksiężników i 36 mln razy skorzystali z szybkiej podróży. Użytkownicy konsol ósmej generacji Sony i Microsoftu zdążyli również uwarzyć 9,7 mln mikstur i wyeliminować 69 mln pająków. Jak widać, gracze nie próżnują, a nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na zaktualizowane wyniki sprzedaży wspomnianej produkcji.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Hogwarts Legacy dostępne jest obecnie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W listopadzie gra ma ukazać się również na Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Avalanche Software, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Hogwarts Legacy. Na taką grę od zawsze czekali fani Harry’ego Pottera.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!