Gracze chcą powrotu Dino Crisis. Wyniki ankiety nie pozostawiają wątpliwości

Mikołaj Ciesielski
2024/06/13 13:30
0
0

Czy Capcom weźmie sobie opinie użytkowników do serca?

Według nieoficjalnych informacji trwają prace nad odświeżoną wersją oryginalnego Resident Evil. Okazuje się jednak, że gracze chcieliby, by Capcom wrócił do innej swojej marki. Jakiś czas temu wydawca opublikował bowiem specjalną ankietę, która miała na celu sprawdzenie zainteresowania nowymi grami i remake’ami wybranych serii. Teraz japońska firma podzieliła się wynikami, które wyraźnie pokazują, czego fani oczekują od Capcomu.

Dino Crisis
Dino Crisis

Dino Crisis doczeka się remake’u lub nowej odsłony? Gracze dali firmie Capcom jasny sygnał

Gracze dali wyraźnie do zrozumienia, że chcieliby powrotu Dino Crisis. W pytaniu o to, która seria Capcomu powinna doczekać się kontynuacji lub nowej gry, to właśnie wspomniany cykl był najczęściej wybieraną odpowiedzią. Zgodnie z przekazanymi informacjami w ankiecie wzięło udział przeszło 254 tysiące osób, a ponad 80 tysięcy z nich czeka na nowe Dino Crisis.

Opublikowane przez Capcom wyniki pokazały również, że pierwsza odsłona serii Dino Crisis jest jedną z najbardziej lubianych gier w portfolio japońskiej firmy. Więcej głosów od wspomnianej produkcji zebrało jedynie Devil May Cry 5. Grze z 1999 roku udało się wyprzedzić nawet uwielbiane Resident Evil 4, które zajęło trzecie miejsce.

GramTV przedstawia:

Czy Dino Crisis rzeczywiście doczeka się remake’u lub zupełnie nowej odsłony? Na ten moment trudno odpowiedzieć na to pytanie. Fanom wspomnianej marki pozostaje mieć jedynie nadzieję, że wyniki ostatniej ankiety dadzą firmie Capcom do myślenia i zachęca do działania.

Na koniec przypomnijmy, że ostatnia odsłona serii Dino Crisis, czyli Dino Crisis 3, zadebiutowała na rynku w 2003 roku. Wspomniana produkcja początkowo miała być dostępna zarówno na PlayStation 2, jak i Xbox. Ostatecznie jednak gra trafiła wyłącznie na konsolę Microsoftu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!