Gracz Manor Lords zaimponował twórcy. Spektakularny wyczyn fana polskiej gry

Patrycja Pietrowska
2024/05/19 10:00
0
0

Deweloper jest „pod wrażeniem”.

Kilka dni temu twórca Manor Lords podzielił się rewelacyjnym wynikiem sprzedaży gry. Polska produkcja cieszy się niemałą popularnością, a gracze chętnie dzielą się swoimi projektami miast w sieci. Tym razem jednak mowa o dokonaniu, pod którego wrażeniem jest nie tylko społeczność gry, ale i sam twórca, Grzegorz Styczeń.

Gracz Manor Lords zaimponował twórcy. Spektakularny wyczyn fana polskiej gry

Gracz Manor Lords zbudował miasto z największą do tej pory liczbą mieszkańców

Na platformie Reddit pojawił się ciekawy wpis gracza Manor Lords. Jak przekazuje użytkownik Busy-Shallot-3550, zbudował on miasto o spektakularnej (jak na omawiany tytuł) liczbie 4,5 tysiąca mieszkańców. Post postanowił skomentować nawet sam twórca, Grzegorz Styczeń, zaznaczając, że jest „pod wrażeniem”.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o sam „Slavic Project”, celem użytkownika Reddita było osiągnąć jak najwyższą populację jednego regionu bez dostępu do opału i żywności. Choć gracz przyznaje, że najgorsze były zimy, ostatecznie udało się ustanowić nowy rekord liczby obywateli. Busy-Shallot-3550 zdradził, że przy 4548 mieszkańców Manor Lords staje się właściwie niegrywalne, a ładowanie zapisów na dysku SSD ma trwać nawet 20 minut – deweloper obiecał jednak, że będzie „kontynuować prace nad optymalizacją”.

Manor Lords zadebiutowało na rynku 26 kwietnia 2024 roku we wczesnym dostępie. W polski RTS zagramy na komputerach osobistych między innymi w ramach usługi PC Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!