Gracze Manor Lords chwalą się imponującymi miastami. Fani dają upust swojej kreatywności

Patrycja Pietrowska
2024/04/30 14:20
1
0

Kreatywni gracze dzielą się swoimi projektami w sieci.

Polska strategia Manor Lords cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Jak informowaliśmy kilka dni temu, tytuł nie tylko świetnie się sprzedaje, ale i przyciąga prawdziwe tłumy. Teraz fani produkcji chwalą się w sieci stworzonymi przez siebie miastami, które powstały nawet mimo pewnych ograniczeń związanych z fazą wczesnego dostępu.

Gracze Manor Lords chwalą się imponującymi miastami. Fani dają upust swojej kreatywności

Kreatywni fani Manor Lords dzielą się projektami swoich miast

Manor Lords, mimo znajdowania się w fazie wczesnego dostępu, oferuje sporo możliwości i swobody pod kątem budowania własnych osad. Na forum Reddit możemy znaleźć już naprawdę imponujące miasta, którymi chwalą się fani polskiej strategii. Jeden z graczy o pseudonimie MineIsTheFury2 utworzył średniowieczną „metropolię”, gdzie w ramach dwóch regionów zamieszkało 2000 obywateli.

Kolejny przykład to ciekawe rozwiązanie, na które wpadł użytkownik Technoge3k. Korzystając z funkcji architekta zamkowego, wybudował ogrodzenie wokół części miasta, choć opcja ta nie jest przeznaczona do tego celu i może powodować pewne błędy. Sam Grzegorz Styczeń odpowiedział na wpis, żartując, że „naprawdę szybko chcecie otrzymać te palisady”. W kolejnych aktualizacjach taka możliwość ma się pojawić.

GramTV przedstawia:

Z podobnego rozwiązania skorzystał RateVisible8417 w przypadku dwóch swoich miast – Echenrau i Nusslohe. Ufortyfikowane miejscowości rzeczywiście wyglądają bardzo ciekawie, a gdy pojawi się oficjalna opcja budowania ogrodzenia, gracze z pewnością chętnie będą ją wykorzystywać, by tworzyć kolejne, ambitne projekty.

Na koniec przypominamy, że Manor Lords zadebiutowało 26 kwietnia 2024 roku. Gra dostępna jest na komputerach osobistych między innymi w ramach usługi PC Game Pass, a w późniejszym czasie ma również trafić na Xboxy Series X/S.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
30/04/2024 18:25

Gra jest naprawdę dobra. To tak jakby ktoś zaaranżował ślub Cities Skylines z Total War i powiedział. Chcę dużo detali w budowaniu miasta i wszystko na jednej mapie. Plus chcę zorganizowaną armię i taktyczne potyczki. Ale bez ekranów łądowania pomiędzy tym co się dzieje z moimi ziemiami a walkami.

I tym jest ta gra. i jest świetna nawet w Early Access. I mam nadzie że w przyszłości dostaniemy jeszcze większe mapy :-)