Wiedźmin: Stary Świat z prezentacją kolejnego potwora. Pokazano figurkę i kartę

Mikołaj Ciesielski
2021/03/20 09:30

Planszowy Wiedźmin skrywa przed nami coraz mniej tajemnic.

Wiedźmin: Stary Świat z prezentacją kolejnego potwora. Pokazano figurkę i kartę

Kilka dni temu do sieci trafiło wideo, z którego dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądać walka w grze planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Na wspomnianym materiale mieliśmy okazję przyjrzeć się starciu z harpią, dlatego też wydawnictwo Go on Board stwierdziło, że to idealny moment, aby w nieco bardziej szczegółowy sposób przedstawić nam tego latającego potwora.

Harpia, czyli ogromny ptak o kobiecej twarzy. Wyszkolony wiedźmin powinien bez trudu sprostać jej w walce — problemy zaczynają się, gdy potworów jest więcej. Wówczas przeistaczają się w naprawdę groźną gromadę, prawdziwą powietrzną maszynę do zabijania. Nicolas Vogel chciał z nich stworzyć siły powietrzne Redanii. Jak myślicie, co by było, gdyby harpie nie uciekły mu z klatek?” – czytamy w opisie udostępnionym przez wydawnictwo Go on Board.

Ponadto opublikowano również fotografie przedstawiające figurkę oraz kartę wspomnianego potwora. Podobnie jak w przypadku leszego i biesa, ponownie mamy do czynienia ze szczegółową ilustracją oraz świetnie wyglądającą figurką. Trzeba przyznać, że komponenty w planszowym Wiedźminie będą prezentowały najwyższy możliwy poziom.

Przypomnijmy, że Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 2 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę i wykonywać interesujące oraz intrygujące zadania. Kampania crowdfundingowa rozpocznie się już w maju na platformie zagramw.to oraz na Kickstarterze. Premiera gry jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!