Wiedźmin: Stary Świat z nowymi szczegółami. Zaprezentowano pierwszego potwora

Mikołaj Ciesielski
2021/03/15 14:15

Rzućcie okiem na kolejne elementy z planszowego Wiedźmina.

Wiedźmin: Stary Świat z nowymi szczegółami. Zaprezentowano pierwszego potwora

W ubiegłym tygodniu zaprezentowano ostatnią z wiedźmińskich szkół, które znajdą się w grze planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Po przedstawieniu wszystkich łowców potworów przyszedł czas na przybliżenie szczegółów na temat samych kreatur. Na pierwszy ogień poszło jedno z najpopularniejszych monstrów znanych z Wiedźmina, a mianowicie Leszy.

Jeśli kiedykolwiek zabłądzicie w lesie, miejcie się na baczności. Leszy czuwa, by bronić swojego terytorium przed intruzami. Dzięki rozwiniętym umiejętnościom magicznym potrafi uczynić z mieszkańców lasu swoich uległych poddanych, gotowych do walki na śmierć i życie. To sprawia, że walka z tym potworem należy do szczególnie trudnych” – czytamy we wpisie udostępnionym przez wydawnictwo Go on Board.

Oprócz powyższego opisu udostępniono również kartę Leszego, a także jego figurkę. Możemy więc sprawdzić, jak to popularne monstrum będzie prezentować się w planszowej wersji Wiedźmina. Trzeba przyznać, że statuetka wygląda naprawdę fenomenalnie, podobnie jak ilustracja przedstawiająca wspomnianego potwora. Nie możemy doczekać się, aż twórcy zaprezentują nam kolejne monstra, na które zapolujemy na planszy.

Przypomnijmy, że Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 2 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę i wykonywać interesujące oraz intrygujące zadania. Kampania crowdfundingowa rozpocznie się już w maju na platformie zagramw.to oraz na Kickstarterze. Premiera gry jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!