God of War: Ragnarok z polskim dubbingiem. Sony udostępnia ważną aktualizację

Maria Wawrzyniak
2022/11/13 12:55
0
1

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Sony udostępniło aktualizację, która przywraca polski dubbing w grze – na razie jednak tyczy się to tylko wersji na PS5.

Problemy z brakiem polskiego dubbingu w grze God of War: Ragnarok zostały częściowo rozwiązane. Przedstawiciele polskiego oddziału Sony poinformowali w swoich mediach społecznościowych o udostępnieniu aktualizacji z numerem 2.1, która wprowadza polski dubbing do gry w wersji na PlayStation 5.

God of War: Ragnarok z polskim dubbingiem. Sony udostępnia ważną aktualizację

Polski dubbing w God of War: Ragnarok

Patch dodaje obsługę pełnej polskiej wersji językowej dla tych, którzy nabyli grę w naszym kraju w wersji pudełkowej. Edycja cyfrowa takich problemów nie miała. Niestety, na ten moment poprawka nie dotyczy sprzętów poprzedniej generacji – gracze posiadający konsole PlayStation 4 muszą jeszcze poczekać. Warto obserwować profil polskiego oddziału Sony na Facebooku, gdzie pojawi się informacja o dostępności aktualizacji na PS4.

Przypomnijmy, że God of War: Ragnarok zadebiutowało na rynku 9 listopada bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!