Gears of War 6 wygląda doskonale i zostanie zaprezentowane w tym roku. Pogłoski sugerują, że The Coalition szykuje prezentację swojej gry

Krzysztof Żołyński
2024/04/06 11:00
1
0

Fani czekają na kolejną odsłonę Gears of War od lat. Obserwatorzy sugerują, że to będzie gra, jakiej jeszcze świat nie widział.

Pięć długich lat, tyle czasu minęło od premiery Gears of War 5 i chociaż z ofert pracy publikowanych przez The Coalition domyślamy się, że obecnie trwają prace nad szóstą odsłoną, to wciąż nie wiadomo, jak ma wyglądać wyczekiwana gra. Czy jest szansa, że wkrótce to się zmieni?

Gears of War 6 wygląda doskonale i zostanie zaprezentowane w tym roku. Pogłoski sugerują, że The Coalition szykuje prezentację swojej gry

Według doskonale poinformowanego dziennikarza - Jeffa Grubba - prezentacja nastąpi już niedługo. Występując w Kinda Funny Xcast stwierdził, że grę zobaczymy prawdopodobnie w okolicach czerwca, podczas potwierdzonego już Xbox Showcase. Także Tom Warren - dziennikarz z The Verge - napisał na Twitterze, że wspomniana data jest bardzo realna, a inny zaznajomiony z branżą insider - NateTheHate dodał: „Byłbym bardzo zaskoczony, gdyby rok 2024 minął bez wzmianki o Gears 6 i bez pierwszej prezentacji”.

Prezentacja Gears of War 6 w czerwcu?

Wczytywanie ramki mediów.

Obserwatorzy są również zgodni, że nowa odsłona będzie rewolucją na miarę pierwszej części Gears of War, która graficznie wyprzedzała epokę i zdefiniowała rozwój strzelanek.

GramTV przedstawia:

Bardzo niewiele gier zapewniło efekt „nowej generacji” na najnowszych konsolach, Podobnie jak Gears 1 było przełomowym momentem na Xbox 360, tak Gears 6 powinno być nim dla Xbox Series.

Podsumowując, jeśli słowa branżowych obserwatorów okażą się prawdą, to Gears of War 6 będziemy mogli zobaczyć już za dwa miesiące, a graficzna oprawa gry sprawi, że spadniemy z krzeseł. Warto też pamiętać, że The Coalition potwierdziło już wcześniej, że pracuje na silniku Unreal Engine 5, a po demie Matrixa jakie wypuścili ponad dwa lata temu, można wnioskować, że wiedzą jak zrobić użytek z jego możliwości.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
06/04/2024 14:43

Też zapewni niesamowite wrażenia w 30 fps'ach ?