Ostatnia szansa na pobranie The Matrix Awakens. Produkt znika z dystrybucji

Mikołaj Ciesielski
2022/07/07 07:30

Imponujące demo technologiczne Unreal Engine 5 zostanie w tym tygodniu usunięte z cyfrowej dystrybucji.

Ostatnia szansa na pobranie The Matrix Awakens. Produkt znika z dystrybucji

The Matrix Awakens – czyli imponujące demo technologiczne Unreal Engine 5 – w grudniu ubiegłego roku podczas gali The Game Awards 2021 zostało udostępnione za darmo wszystkim posiadaczom konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety to już ostatnia szansa na pobranie wspomnianego projektu. Zgodnie z przekazanymi informacjami produkt już w najbliższą sobotę – 9 lipca – zniknie z cyfrowej dystrybucji.

Wspomniane demo technologiczne Unreal Engine 5 znajdziecie obecnie w PlayStation Store oraz Xbox Marketplace. Na oficjalnej stronie projektu czytamy, że osoby, które pobiorą i uruchomią The Matrix Awakens przed 9 lipca 2022 roku, zachowają dostęp do produkcji i będą mogły z niej korzystać nawet po usunięciu produktu z cyfrowej dystrybucji. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Jak wspomnieliśmy wyżej, The Matrix Awakens jest demem technologicznym prezentującym możliwości silnika Unreal Engine 5. Stworzenie projektu zajęło deweloperom około 12 miesięcy, a za reżyserię odpowiedzialna była również Lana Wachowski. Do dyspozycji graczy oddano miasto o powierzchni 15 kilometrów kwadratowych, w którym znajduje się 7 tys. budynków, 17 tys. samochodów oraz 35 tys. unikalnych mieszkańców. Za sprawą technologii firmy Epic Games projekt może pochwalić się także zaawansowanymi efektami cząsteczkowymi oraz realistycznym oświetleniem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!