Gearbox ma w produkcji aż 9 gier AAA

Smolak
2022/05/20 08:45

O takiej liczbie projektów mówi raport zaprezentowany przez Embracer Group.

Wszystko wskazuje na to, że w Gearbox praca wre. Według raportu podsumowującego działania Embracer Group, studio pracuje aż nad 9 projektami. Co ciekawe, mowa tutaj o produkcjach AAA. Wygląda na to, że w przyszłości możemy wyglądać wielu gier spod ich skrzydeł. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że w parze z ilością pójdzie jakość.

Gearbox ma w produkcji aż 9 gier AAA

Niewykluczone, że ta informacja może odnosić się również do gier wydawanych przez oddział Gearbox Publishing. W swoim portfolio mają oni chociażby nadciągające Homeworld 3 i Hyper Light Breaker.

Ostatnią grą stworzoną przez Gearbox Software jest Tiny Tina's Wonderlands. Produkcja wydana została w marcu tego roku i została ciepło przyjęta zarówno przez graczy, jak i krytyków. O tym dlaczego, dowiedziecie się z naszej recenzji.

W tym miejscu warto wspomnieć, że w ostatnim czasie Gearbox zapowiedziało kolejną odsłonę Tales From the Borderlands, które już jest w produkcji. Ciekawe, czy twórcy uznaję tę grę jako AAA i czy jest to jeden z dziewięciu projektów, o których była mowa. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!